Kwartierstaat van Jelle Faddegon                     versie 18 juni 2020
 


Generatie I
 
1;2a
  Jelle (Jelle) Faddegon, Geboren 19 05 1950 12:15 uur Bussum.
Zoon van Gerard Herman (Witte) Faddegon (zie 2;4b) en Clazina Wilhelmina (Clazien, Wil) Keizer (zie 3;6a).
gehuwd Delft met Elizabeth Martina Maria (Bep) Buijs, Geboren Dirksland.
Uit dit huwelijk: 2 kinderen

Generatie II
 
2;4b
Gerard Herman (Witte) Faddegon, horlogemaker, wiskundige.
Geboren 29 05 1911 21:45 uur Amsterdam. overleden 23 02 1998 16:20 uur Amsterdam. gecremeerd 27 02 1998 Velzen om 13:45 uur.
Zoon van Gerard Herman (Gerard) Faddegon (zie 4;8g) en Christina Amalia Carels (zie 5).
Ondertrouwd 15 09 1946, gehuwd 08 06 1949 Amsterdam. gehuwd voor de kerk 08 06 1949 Amsterdam Watergraafsmeer (N.H.) met
3;6a
Clazina Wilhelmina (Clazien, Wil) Keizer, telegrafiste, verpleegster, huisvrouw, publiciste.
Geboren 29 08 1921 Amsterdam. gedoopt (N.H.) ca 1941 Amsterdam, overleden 28 08 2013 Amsterdam, gecremeerd 04 09 2013 Amsterdam.
Dochter van Jacob Keizer (zie 6;12c) en Antje de Vries (zie 7).
Uit dit huwelijk:
1.
 Jelle, geboren 19 05 1950 Bussum (zie 1;2a).
2.
Arjen, Geboren Bussum.


Generatie III
 
4;8g
Gerard Herman (Gerard) Faddegon, handelsreiziger, horlogeriën N.V. Faddegon & Krook.
Geboren 18 08 1880 Amsterdam, overleden 25 09 1953 Rotterdam. begraven 30 09 1953 Nunspeet, algemene begraafplaats (E.G. 173).
Zoon van Barend Abraham Faddegon (zie 8;16e) en Sophia Elisabeth Laugeman (zie 9;18a).
Ondertrouwd 01 12 1908 Amsterdam, gehuwd 17 12 1908 Amsterdam met
5
Christina Amalia Carels.
Geboren 24 12 1882 Amsterdam, overleden 21 05 1977 Renkum (Oosterbeek). Kk, gecremeerd 25 05 1977 Arnhem.
Dochter van Jacobus Carels (zie 10;20d) en Anna Hermanna Frederika van Munster (zie 11;22c).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacobus (Co).
Geboren 16 10 1909 Amsterdam. overleden 20 01 1980 Arnhem.
Gehuwd 30 12 1936 Bussum met Wilhelmina Antonia (Wil) du Mee.
Geboren 11 08 1910 Amsterdam, overleden 28 02 1994 Arnhem, gecremeerd 04 03 1994 Arnhem.
2.
Gerard Herman (Witte), geboren 29 05 1911 Amsterdam (zie 2;4b).
3.
Anna Hermanna Frederika (Angela), onderwijzeres.
Geboren 04 04 1913 Hilversum, overleden 19 05 2007 22:00 uur Christchurch - Nieuw Zeeland.
Gehuwd 27 12 1939 Bussum, met Maria Jozef (Jos) Brusse.
Geboren 06 10 1913 Rotterdam, overleden 04 11 1987 Nieuw-Zeeland.
4.
Christiaan (Kik), horlogemaker.
Geboren 11 12 1917 Amsterdam, overleden 29 07 1982 Amsterdam. Kk.
Gehuwd (1) 30 12 1941 Naarden, gehuwd voor de kerk 30 12 1941 Naarden (Groote Kerk), gescheiden 23 02 1962 Naarden van Martina (Tini) Kouw.
Geboren 27 02 1917 Amsterdam, overleden 08 09 1998 Almere-Stad, gecremeerd 11 09 1998 Lelystad 12:30u.
Dochter van Arnoldus Wilhelmus Kouw en Elsje Hagen.
Gehuwd (2) 25 03 1975 Amsterdam met Martina (Tini) Kouw.
Geboren 27 02 1917 Amsterdam, overleden 08 09 1998 Almere-Stad, gecremeerd 11 09 1998 Lelystad, 12:30u.
Dochter van Arnoldus Wilhelmus Kouw en Elsje Hagen.
5.
Willem Johan (Pim).
Geboren 20 10 1919 Amsterdam, overleden 01 03 1986 Beemster.
Gehuwd 15 11 1945 Beemster met Maartje (Map) Tromp, Z.O.Beemster.
Geboren 02 10 1919 Purmerend, overleden 10 11 2007 04:00 uur.
6.
George (Oek), amenuensis.
Geboren 19 03 1922 Amsterdam, overleden 02 06 2002 Naarden, gecremeerd 07 06 2002 Bilthoven.
Gehuwd 08 10 1949 Weesp met Hermina Berendina (Henny) Hardonk.
Geboren 30 01 1927 Weesp, overleden 20 05 2002 02:00 uur, gecremeerd 25 05 2002 Bilthoven.
7.
Herman.
Geboren 11 10 1926 Bussum, overleden 02 11 1942 Bussum. Fk,Kk, gecremeerd 05 11 1942 Driehuis-Westerveld.


6;12c
Jacob Keizer, Commies NS in Friesland en Amsterdam.
Geboren 19 03 1897 Wonseradeel (Hieslum), overleden 29 06 1981 Amsterdam, begraven Franeker.
Zoon van Albert J. Keizer (zie 12;24d) en Wijbkje S. (Wiepkje) van der Werf (zie 13;26c).
Gehuwd (1) 28 10 1920 Amsterdam. Kk, gescheiden 04 01 1947 Amsterdam van Antje de Vries (zie 7).
Gehuwd (2) 1947. ± Amsterdam met Christina (Stien) Weug.
Geboren 18 09 1907 Amsterdam, overleden 08 11 1992 Amsterdam, gecremeerd 12 11 1992 Amsterdam.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Clazina Wilhelmina (Clazien, Wil), geboren 29 08 1921 Amsterdam (zie 3;6a).
2.
Albert Jacob (Ab), violist, hoboïst.
Geboren 14 08 1928 Amsterdam, overleden 25 01 1998 17:30 uur Leidschendam, gecremeerd 29 01 1998 Amsterdam.
Gehuwd (1) 28 07 1954 Rotterdam, gehuwd voor de kerk 18 08 1954 Amsterdam, gescheiden 22 07 1992 Leeuwarden van
Annie (Anneke) Bekker, Geboren 05 09 1920 Rotterdam, overleden 29 02 2012 Dronryp, gecremeerd .
Gehuwd (2) De Ronde Venen met Johanna Christina (Anja) Drenth.
Geboren 18 09 1948 's Gravenhage.
Dochter van Jacob Hendrik Drenth en Pieternella Cornelia Eerland.
7
Antje de Vries.
Geboren 07 04 1896 Leeuwarderadeel (Stiens), overleden 11 05 1979 Amsterdam. Ko, gecremeerd 16 05 1979 Amsterdam, Westgaarde.
Dochter van Geele Tabes (Gaele) de Vries (zie 14) en Klaaske Tjeerds de Jong (zie 15;30i;14''').
Uit dit huwelijk: 2 kinderen (zie onder 6;12c).

Generatie IV
 
8;16e
Barend Abraham Faddegon, horlogemaker in Amsterdam.
Geboren 30 03 1840 07:00 uur Gorinchem. (getuige(n): Abraham Hoogbruijn (66j.,z.b.), Johannes Speelman (63j, stadsbode)), overleden 30 08 1912 Amsterdam, begraven 02 09 1912 Nunspeet (E.G.120).
Zoon van Barend Faddegon (zie 16;32b) en Alida Hoogbruin (zie 17;34c).
Ondertrouwd 03 11 1870 Amsterdam, gehuwd 17 11 1870 Amsterdam met
9;18a
Sophia Elisabeth Laugeman.
Geboren 16 11 1844 Amsterdam, overleden 24 03 1922 Amsterdam, Prinsengrachtziekenhuis, begraven 28 03 1922 Nunspeet (E.G. 173).
Dochter van Johann Melchior Laugeman (zie 18;36i) en Geertruij Lageman (zie 19;38c).
Uit dit huwelijk:
1.
Johan Melchior (Johan), horlogemaker, muntslager, tolk-vertaler, sterrekundige.
Geboren 31 10 1871 10:00 uur Amsterdam, overleden 18 04 1941 Frankrijk.
Gehuwd 29 09 1896 Parijs met Jeanne Souetre, artiste, dessinatrice.
Geboren 22 02 1876 Parijs, overleden Bourg-la-Reine.
Dochter van Olivier Marie Souetre, littérateur, en Adelaide Elisabeth Giraud.
2.
Maria Alida.
Geboren 15 01 1873 Amsterdam, overleden 26 04 1877 Amsterdam.
3.
Barend (Bernard), hoogl.Sanskriet UvA.
Geboren 09 07 1874 Amsterdam, overleden 28 06 1955 Rheden, gecremeerd 01 07 1955 Dieren.
Gehuwd (1) 25 06 1908 Amsterdam met Emily Keene.
Geboren 04 02 1871 Oxford (GB), overleden 12 02 1940 Arnhem.
Dochter van George Keene en Anne Clarkson.
Gehuwd (2) 21 10 1941 Lunteren met Catharina (To) Pos, huishoudster.
Geboren 25 07 1891 Losser, overleden 16 09 1955 Velp, gecremeerd 21 09 1955 Dieren.
Dochter van Hendrik Pos, predikant te Utrecht, Losser, Beets, Hilversum, en Anna Sikkel.
4.
Henri Christiaan (Henri), horlogemaker.
Geboren 13 12 1875 Amsterdam, overleden 04 10 1930 Bussum.
Gehuwd 20 09 1906 Baarn met Maria Margaretha (Mies) Verkerk.
Geboren 03 03 1879 Amsterdam (Nieuwer Amstel), overleden 09 07 1953 Bussum.
Dochter van Gijsbertus Anton Verkerk en Wilhelmina Fredrika de Klerck.
5.
Maria Alida (Marie), dir. vakschool v. vrouwen- en kinderkleding.
Geboren 06 12 1877 Amsterdam, overleden 25 03 1919 Apeldoorn, begraven 29 03 1919 Nunspeet (E.G. 120).
6.
Gerard Herman.
Geboren 12 06 1879 Amsterdam, overleden 03 01 1880 Amsterdam.
7.
Gerard Herman (Gerard), geboren 18 08 1880 Amsterdam (zie 4;8g).
8.
Sophia Anna Elisabeth (Fie).
Geboren 21 07 1883 Amsterdam, overleden 12 07 1909 Nunspeet.

10;20d
Jacobus Carels, makelaar bij "de Zon" te Amsterdam,
Geboren 10 05 1844 Amsterdam, overleden 12 07 1925 Amsterdam (begr.Zorgvliet 07.13).
Zoon van Willem Jacob Carels (zie 20) en Heijntje Wildeman (zie 21).
Gehuwd (1) 17 06 1869 Amsterdam met Anna Maria Vermey.
Geboren 14 11 1844 Amsterdam, overleden 21 12 1873 Amsterdam.
Gehuwd (2) 24 05 1877 Amsterdam, Echtgenote is Anna Hermanna Frederika van Munster (zie 11;22c).
Uit het eerste huwelijk:
1.
Willem Jacobus, (tabaksplanter geweest op Sumatra).
Geboren 13 01 1871 Amsterdam, overleden 19 11 1936 Bussum.
Gehuwd (1) 22 12 1910 Amsterdam, gescheiden voor 1920
van G.J.M. (Gera) Schraver, hebben aangenomen kind: Jan Noordkamp. Geboren 24 05 18xx.
Gehuwd (2) 06 10 1921 Amsterdam met Eleonora Juliane Henriette (Noor) Gulden.
Geboren 22 03 1883, overleden 03 09 1952 Bussum.
2.
Hendrik Jacob (Henri), bakker, Geboren 20 03 1872 Amsterdam, overleden 18 04 1963 Zeist.
Gehuwd 25 05 1904 Barneveld met Megteldina Harmana (Til/ Mathilde?/Machteld?) Hopster.
Geboren 13 06 1877 Barneveld.
3.
dochter.
Geboren 22 06 1873 Amsterdam, overleden ei nd 1873 Amsterdam.
Uit het tweede huwelijk:
4.
Christina Amalia, geboren 24 12 1882 Amsterdam (zie 5).
5.
Jacoba.
Geboren 27 03 1884 Amsterdam, overleden 07 08 1884 Amsterdam.
6.
Jacobus (Co), makelaar in onr. en roer. goederen.
Geboren 07 10 1891 17.30 uur Amsterdam, overleden 08 04 1979 Amsterdam.
Gehuwd 02 05 1918 Amsterdam met Johanna Willemina Catharina (Hanna) Stakebrand.
Geboren 18 08 1894 Amsterdam.
11;22c
Anna Hermanna Frederika van Munster.
Geboren 08 06 1846 Amsterdam, overleden 08 04 1920 Amsterdam (begr.Zorgvliet 04.10).
Dochter van Daniel Hendrik van Munster (zie 22) en Christina Amalia Meijerink (zie 46b;23).
Uit dit huwelijk: 3 kinderen (zie onder 10;20d).

12;24d
Albert J. Keizer, wegwerker+spoorbeambte Hieslum; spoorbrugwachter Sneek.
Geboren 30 07 1869 Kuinre. Aa, overleden 19 11 1953 Franeker, begraven 23 11 1953 Franeker.
Zoon van Jacob Klazes Keizer (zie 24) en Jacobje Wouters (Joukje/ Joekje) Kromhout (Juwkjen Wouters) (zie 25;50b).
Ondertrouwd 30 04 1893, gehuwd 14 05 1893 Sneek met
13;26c
Wijbkje S. (Wiepkje) van der Werf.
Geboren 08 10 1867 Sneek, overleden 08 02 1948 Franeker, begraven Franeker.
Dochter van Sybe van der Werf (zie 26;52a) en Henderika Kuipers (zie 27).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacob.
Geboren 17 02 1894 Wonseradeel, overleden 23 05 1894 Wonseradeel.
2.
Henderika (Rika).
Geboren 17 01 1895 Hieslum (Wonseradeel), overleden 30 11 1975 Franeker, begraven Franeker.
3.
Jacob, geboren 19 03 1897 Wonseradeel (Hieslum) (zie 6;12c).

14
Geele Tabes (Gaele) de Vries, schoenverkoper, schoenmaker, winkelier, besteller, dorpsomroeper, boekhandelaar.
Geboren 08 06 1847 18:00 uur Wijns (Tietsjerksteradeel), overleden 04 12 1934 Benedenknijpe, begraven 08 12 1934 Stiens.
Zoon van Tabe Geales de Vries (zie 28;56b) en Tjitske Douwes Siegersma (zie 29).
Gehuwd (1) 14 05 1870 Leeuwarderadeel met Lolkje Symens Westerhuis.
Geboren 18 12 1848 Stiens, overleden 29 11 1878, of 1878.10.08.
Gehuwd (2) 27 09 1879 Stiens met Hitje Douwes van der Ley, wed.J.P.Hoekstra.
Geboren 13 03 1853 Vrouwenparochie, overleden 26 02 1887 Stiens, begraven 02 03 1887.
Zij hertrouwt met Johannes Pieters Hoekstra.
Ondertrouwd (3) 16 05 1888 Stiens, gehuwd 31 05 1888 Leeuwarderadeel met Klaaske Tjeerds de Jong (zie 15;30i;14''').
Uit het eerste huwelijk:
1.
Tabe Geales.
Geboren 23 06 1871 Stiens, overleden 29 11 1906 Stiens (Leeuwarderadeel).
Gehuwd met Klaske Rienks Kramer.
Geboren 26 03 1871 Hallum, overleden 06 04 1946 Stiens (Leeuwarderadeel), begraven 10 04 1946 Stiens.
2.
Sjoerdje, v.a.1889.09.14 dienstmeid bij P.Kramer te Stiens.
Geboren 11 03 1872 Stiens, overleden 15 04 1939 Oudebiltzijl.
Gehuwd met Wiebe Jansen.
Geboren 28 11 1872, overleden 17 12 1933.
3.
Siemkje/ Symkje.
Geboren 01 01 1875 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 04 02 1957 Wier (Menaldumadeel).
Gehuwd met Jelle A. de Jong.
Geboren 08 01 1874 Minnersgea, overleden 02 03 1959 Wier (Menaldumadeel).
4.
Tjitske.
Geboren 01 02 1877 Stiens. Ba, overleden 24 06 1953.
Gehuwd met Gosse Bijlsma.
Geboren 19 03 1877, overleden 06 07 1960.
Uit het tweede huwelijk:
5.
Douwe.
Geboren 24 07 1880 Stiens, overleden 13 05 1945 Wolvega, begraven 18 05 1945.
Gehuwd 31 03 1906 met Maaike Brandsma.
Geboren 04 12 1883, overleden 20 02 1964 Drachten.
6.
Ente.
Geboren 17 12 1882 Stiens, overleden ong 1945, of 1946.
Gehuwd met Gatske Sybenga.
Uit het derde huwelijk:
7.
Tjeerd, samen met Neeltje (14n) in de boekhandel.
Geboren 03 11 1888 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 11 02 1942 Stiens (Leeuwarderadeel), begraven Stiens.
8.
Sipke.
Geboren 27 03 1890 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 19 06 1890 Stiens (Leeuwarderadeel).
9.
Janke.
Geboren 13 06 1891 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 30 06 1979 Heerenveen, gecremeerd 04 07 1979 Goutum.
Gehuwd 15 01 1920 Terband/ Schoterland met Frans Wijma, koopman.
Geboren 04 11 1883, overleden 27 02 1951 Oranjewoud.
10.
Berber (Ber).
Geboren 21 02 1893 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 28 04 1992 Eindhoven, gecremeerd.
Gehuwd 23 03 1916 Huizem met Gerardus Johannes (Jo) van der Linde.
Geboren 03 01 1889 Vreeswijk, overleden 24 09 1975 Hattem, gecremeerd 29 09 1975 Meppel.
11.
Sipke.
Geboren 02 10 1894 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 13 02 1976 Franeker, gecremeerd 18 02 1976 Goutum.
Gehuwd 30 06 1921 Pietersbierum met Hieke/Hijke Okkinga.
Geboren 30 06 1894 Wijnaldum, overleden 09 07 1970 Franeker, gecremeerd 13 07 1970 Groningen?
12.
Antje, geboren 07 04 1896 Leeuwarderadeel (Stiens) (zie 7).
13.
Hendrik.
Geboren 28 03 1898 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 21 08 1977 Leeuwarden, gecremeerd 25 08 1977 Goutum.
Gehuwd 1922. . ± met Aukje Stok.
Geboren 17 05 1896, overleden 10 06 1984 Leeuwarden, gecremeerd 14 06 1984 Goutum.
14.
Neeltje, met Tjeerd (14g) de boekwinkel, daarna huishoudster bij Jacob Wielinga.
Geboren 16 03 1900 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 12 08 1987 Leeuwarden, gecremeerd 17 08 1987 Goutum.
Gehuwd 04 11 1942 met Jacob (Jaap) Wielinga.
Geboren xx xx 1890, overleden 09 01 1986 Leeuwarden, gecremeerd 13 01 1986 Goutum.
15.
Alle.
Geboren 07 04 1902 Stiens (Leeuwarderadeel), overleden 26 01 1987 Goirle.
Gehuwd met Tiete.
15;30i;14'''
Klaaske Tjeerds de Jong.
Geboren 05 08 1862 21:00 uur Wier (Menaldumadeel) (getuige(n): Gerben Sijbes Landstra, 26 jaar, wonende te Wier, arbeider en Jan Tijmens de Boer, 38 jaar, Menaldum, kastelein), overleden 02 05 1922 23:30 uur Stiens (Leeuwarderadeel), begraven 05 05 1922 Stiens.
Dochter van Tjeerd Sipkes de Jong (zie 30) en Janke Alles Walburg (zie 31).
Uit dit huwelijk: 9 kinderen (zie onder 14).

Generatie V
 
16;32b
Barend Faddegon, horlogemaker te Gorinchem.
Geboren 02 08 1805 Willemstad, gedoopt 18 08 1805 Willemstad, overleden 23 02 1845 Gorinchem.
Zoon van Pieter Faddegon (zie 32;64f) en Lena Belia Leemschot (zie 33;66a).
Gehuwd 10 11 1826 Gorinchem met
17;34c
Alida Hoogbruin.
Geboren 08 02 1798 Gorinchem, overleden 01 02 1842 Gorinchem.
Dochter van Abraham Hoogbruin (zie 34;68c) en Maria Monseur (zie 35;70c).
Uit dit huwelijk:
1.
Johannes Leendert, horlogemaker in Amsterdam en Leiden.
Geboren 18 05 1830 Gorinchem, overleden 01 07 1891 Leiden.
Gehuwd 07 08 1851 Amsterdam. akte kon.dispensatie
Leendert Faddegon is voogd van Johannes Leendert
met Johanna (Jeanette) Faddegon, (32g=16a').
Geboren 04 11 1827 21:00 uur Haarlem, overleden 04 12 1884 Leiden.
Dochter van Pieter Faddegon (zie 32;64f) en Maria Johanna Braamhorst.
2.
Maria Alida (Mathilde?), IJsselst, Ut, poppenwinkel Amsterdam.
Geboren 25 04 1832 Gorinchem, overleden 22 09 1891 Amsterdam. Fk.
Gehuwd 13 09 1855 Amsterdam. Fk met Frederik Hendrik Eiff, oud-stuurman, turfhandelaar, koopman.
Geboren 04 01 1830 Middelburg, vlgs kaart asd overleden in gesticht in Delft, overleden voor 1891 Meerenberg.
Hij is weduwnaar van Diena Johanna Temme.
3.
Barend.
Geboren 25 01 1834 Gorinchem, overleden 17 10 1837 Gorinchem.
4.
Abraham.
Geboren 07 06 1836 Gorinchem, overleden 12 10 1837 Gorinchem.
5.
Barend Abraham, geboren 30 03 1840 Gorinchem (zie 8;16e).
6.
Abraham Willem.
Geboren 25 01 1842 Gorinchem, overleden 28 01 1842 Gorinchem.

18;36i
Johann Melchior Laugeman, Pruisische gardist, broodbakker, tapper te Amsterdam.
Geboren 18 05 1807 Burgsteinfurt (Pruisen), overleden 25 09 1872 Amsterdam.
Zoon van Hindrik/ Heinrich Veltrup/ Laugeman (zie 36) en Elisabeth Werninck/ Werning (zie 37).
Gehuwd (1) 22 03 1837 Amsterdam met Anna Elisabeth König/ Koning, Dienstbode, tapster.
Geboren 31 03 1797 Burgsteinfurt-Veltrup (Pruisen), overleden 13 06 1843 Amsterdam.
Zij is weduwe van Jan Palstring/ Palstrink.
Gehuwd (2) 25 01 1844 Amsterdam. Fk, Ak; Getuigen zijn:
- Gerrit Lageman, broeder van de echtgenoote (zilversmid te Amsterdam, 37 jaar)
- Johannes van Walsem, oom van de echtgenoote (z.b., 54 jaar, Amsterdam),
- Bernardus Johannes Spiekerman, neef van de echtgenoot (kantoorbediende te Amsterdam, 39 jaar)
- Leonardus Bagelaar, z.b. te Amsterdam, 79 jaar.
Echtgenote is Geertruij Lageman (zie 19;38c).
Gehuwd (3) 20 06 1867 Amsterdam met Sophia Lageman.
Geboren 26 6 1818, overleden 14 06 1886 Amsterdam.
Uit het tweede huwelijk:
1.
Sophia Elisabeth, geboren 16 11 1844 Amsterdam (zie 9;18a).
2.
Heinrich Barend (Bernard?), slachter.
Geboren 11 08 1846 Amsterdam, overleden 31 08 1921 Amsterdam.
Ondertrouwd 1 12 1881 Amsterdam. Ak, gehuwd 22 12 1881 Amsterdam met Ernestina Sophia Charlotte (Sophie) Nolte.
Geboren 06 04 1856 Amsterdam, overleden 23 01 1935 Amsterdam.
Geboren 09 11 1849 Amsterdam.
Gehuwd met Gerard Herman Scholten, boekhouder.
Geboren 22 08 1852 Utrecht.
4.
Johan Melchior, Wagenmaker in Asd (1919: Kerkstraat 247).
Geboren 24 02 1852 Amsterdam, overleden 17 02 1940 Amsterdam, gecremeerd 21 2 1940 Velsen.
19;38c
Geertruij Lageman.
Geboren 03 04 1810 Amsterdam, overleden 11 04 1864 Amsterdam.
Dochter van Barent Lageman (zie 38) en Sophia (Sofia, Sofija) van Walsum (zie 39;78a).
Uit dit huwelijk: 4 kinderen (zie onder 18;36i).

20
Willem Jacob Carels, winkelier,behanger te Amsterdam.
Geboren 04 10 1789 Amsterdam, overleden 17 07 1852 Amsterdam.
Zoon van Willem Carels (zie 40) en Alida Roos (zie 41).
Gehuwd (1) 12 04 1823 Weesperkarspel met Petronella/ Pieternella van Zuijlen.
Geboren 00 00 1778 's Gravenhage, overleden 05 03 1837 Amsterdam.
Gehuwd (2) 28 09 1837 Amsterdam met Heijntje Wildeman (zie 21).
Uit het tweede huwelijk:
1.
Wilhelmina Alida Susanna.
Geboren 19 12 1838 Amsterdam.
2.
Willem Jacob, beddenwinkel wed W.J.Carels & Zn.
Geboren 22 07 1840 Amsterdam, overleden 29 11 1902 Amsterdam.
Gehuwd 23 05 1867 Amsterdam met Christina Cornelia Eesewijn.
Geboren 1845. . ±, overleden 18 03 1901 Amsterdam.
3.
Servaas (Faas), boekhouder te Amsterdam.
Geboren 19 05 1842 Amsterdam.
Gehuwd (1) 23 10 1873 Amsterdam met Johanna Agnes de Sigers ther Borch.
Geboren 12 05 1836 Amsterdam.
Gehuwd (2) 1866eerder met Gerritje Bossenbroek.
Geboren on g 1842, overleden 04 08 1871 Amsterdam.
4.
Jacobus, geboren 10 05 1844 Amsterdam (zie 10;20d).
5.
Henri (Henry) (Jacob?), (1919: J.v.Campenstr. 97).
Geboren 07 04 1850 Amsterdam.
Gehuwd 31 12 1874 Amsterdam met Elisabeth Marie Guillemette Steinbach.
Geboren ca 1845, overleden 04 06 1879 Amsterdam.
21
Heijntje Wildeman.
Geboren 03 03 1806 Amsterdam, overleden 20 11 1873 19:30 uur Amsterdam.
Dochter van Hend(e)rik Wildeman (zie 42) en Margaretha (Grietje) Veen (zie 43).
Uit dit huwelijk: 5 kinderen (zie onder 20).

22
Daniel Hendrik van Munster, mandemaker te Amsterdam.
Geboren 30 05 1811 Amsterdam, overleden 20 11 1886 15:00 uur Amsterdam.
Zoon van Daniel van Munster (zie 44) en Anna Varenhorst (zie 45).
Gehuwd 15 07 1840 Amsterdam met
46b;23
Christina Amalia Meijerink.
Geboren 03 02 1809 Enschede Stad, gedoopt (N.H.) 08 02 1809 Enschede. NB: burg.stand Asd vermeld geb.dat. 3 feb. 1810, overleden 31 03 1895 12:00 uur Amsterdam, begraven 04 04 1895 Amsterdam, Zorgvliet.
Dochter van Jan Meijerink (zie 46) en Judith Margaretha Verbeek (zie 47;94d).
Uit dit huwelijk:
1.
Elisabeth Christina Amalia (Bets), (woonde 1900/1916 Hvs:Koninginneweg 2; Villa Elisabeth.; 1886+1895 in R'dam).
Geboren 03 03 1842 Amsterdam.
Gehuwd met Harm Tjabring, (direkteur van de begraafplaats in R'dam?).
2.
Judith Margaretha (Juut), (woonde +1918 Nassaukade Asd).
Geboren 20 03 1844 Amsterdam.
Gehuwd met H. Visser.
Overleden vo or 1912.
3.
Anna Hermanna Frederika, geboren 08 06 1846 Amsterdam (zie 11;22c).
4.
Daniel Hendrik (Daan), woonde Gv, mandemakerij op de Groenmarkt.
Geboren 05 06 1848 Amsterdam, overleden 28 04 1912 's Gravenhage.
Gehuwd met Johanna Hendrika (Anna) Gordinou de Gouberville.
Geboren 24 05 1845 Oosterbeek, overleden 30 11 1930 Rijswijk.
5.
Jan Herman.
Geboren 00 02 1850 Amsterdam, overleden 09 01 1851 Amsterdam.

24
Jacob Klazes Keizer, Bakkersknecht te Echten (1856); winkelier St.Nicolaasga (1862); boerenarbeider te Hieslum; bakker te Delfstrahuizen.
Geboren 06 03 1825 Kuinre, overleden 20 01 1903 06:00 uur Haarlem.
Zoon van Klaas Jacobs Keizer (zie 48) en Jacobjen Alberts Mooy (zie 49).
Ondertrouwd 24 04 1856 Delfstrahuizen, kaartje, origineel, gehuwd 11 05 1856 Schoterland met
25;50b
Jacobje Wouters (Joukje/ Joekje) Kromhout (Juwkjen Wouters), dienstmeid te Echten en Delfstrahuizen.
Geboren 18 07 1826 Delfstrahuizen (Schoterland), overleden 08 12 1912 05:00 uur Haarlem.
Dochter van Wouter Sjoerds Kromhout (zie 50) en Kornelia Huites Vendrig (zie 51).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacobje Jacobs (Joukje), dienstbode.
Geboren 21 06 1856 Delfstrahuizen (Schoterland).
Gehuwd 30 11 1884 Sneek met Jakob de Jonge, Machinist.
Geboren 1863 Sneek, overleden 05 07 1936 21:00 uur Haarlem.
Zoon van Klaas de Jonge, graanwerker, en Johanna Visser.
2.
Cornelia Jacobs.
Geboren 16 01 1861 St.Nicolaasga (Doniawertal), overleden 22 02 1865 St.Nicolaasga.
3.
Klaaske Jacobs.
Geboren 07 12 1862 St.Nicolaasga (Doniawertal), overleden 30 01 1938 20:30 uur Sneek.
Gehuwd 14 05 1893 Sneek. Ak; kind erkend met Tjeerd van der Werf, timmerknecht; timmerman te Sneek.
Geboren 10 06 1870 Sneek. Aa.
Zoon van Sybe van der Werf (zie 26;52a) en Henderika Kuipers (zie 27).
4.
Cornelia (Kornelia).
Geboren 29 06 1867 Oosterzee (Schoterland), overleden 23 06 1868 Kuinre.
5.
Albert J. Geboren 30 07 1869 Kuinre (zie 12;24d).

26;52a
Sybe van der Werf, wever, werkman te Sneek.
Geboren 20 02 1830 Sneek. Aa, overleden 07 03 1912 06:00 uur Sneek.
Zoon van Abraham Harings van der Werf (zie 52) en Wypkje Sybes Langius (zie 53).
Gehuwd 16 05 1858 Sneek met
27
Henderika Kuipers, dienstmeid te Sneek.
Geboren 28 08 1834 Sneek, overleden 03 03 1902 Sneek. Ba.
Dochter van Tjeerd Kuipers (zie 54) en Neeltje de Leeuw (zie 55).
Uit dit huwelijk:
1.
Abraham, schoenmaker.
Geboren 17 01 1861 Sneek.
Gehuwd met Maaike Rodenburg.
Overleden voor 1914.
2.
Neeltje.
Geboren 11 03 1865 Sneek.
Gehuwd 20 05 1894 Sneek met Hilbrand Martens (Hillebrand) de Vries, koopmansknecht.
Geboren 27 08 1859 Oostermeer.
3.
Wijbkje S. (Wiepkje), geboren 08 10 1867 Sneek (zie 13;26c).
4.
Tjeerd, timmerknecht; timmerman te Sneek.
Geboren 10 06 1870 Sneek.
Gehuwd 14 05 1893 Sneek. kind erkend met Klaaske Jacobs Keizer.
Geboren 07 12 1862 St.Nicolaasga (Doniawertal), overleden 30 01 1938 20:30 uur Sneek.
Dochter van Jacob Klazes Keizer (zie 24) en Jacobje Wouters (Joukje/ Joekje) Kromhout (Juwkjen Wouters) (zie 25;50b).
5.
Haring.
Geboren 17 02 1873 Sneek.
Gehuwd 31 05 1896 Sneek met Grietje Frederiks de Groot.
Geboren 1874 Tjalleberd (AEngwirden).
6.
Klaaske.
Geboren 18 12 1877 Sneek.

28;56b
Tabe Geales de Vries, schipper te Rijperkerk, koemelker te Jelsum.
Geboren 25 03 1822 Wijns (Tietjerksteradeel), overleden 10 09 1887 Quatrebras Bergum (Tietjerksteradeel).
Zoon van Geele Tabes de Vries (zie 56) en Berber Klazes Bouwer (zie 57).
Gehuwd (1) 19 07 1846 Tietjerksteradeel  met Tjitske Douwes Siegersma (zie 29).
Gehuwd (2) met IJpkje Sijbes Veenstra.
Overleden na na 1887.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Geele Tabes (Gaele), geboren 08 06 1847 Wijns (Tietsjerksteradeel) (zie 14).
2.
Douwe Tabes.
Geboren 24 12 1848 Lieve Vrouwenparochie, overleden 12 07 1929 Stiens (Leeuwarderadeel), begraven Cornjum.
Gehuwd met Grietje J. Smits.
Geboren 02 02 1850 Makkum, overleden 14 06 1918 Britsum, begraven Cornjum.
3.
Berber.
Geboren 25 06 1851 Cornjum (of.24 of .23), overleden 25 08 1925 Cornjum.
4.
Klaas Tabes.
Geboren 28 06 1853 Leeuwarden, overleden 13 03 1897 Rosmalen.
5.
Hendrik.
Geboren 19 12 1856 Wijns (Tietjerksteradeel).
29
Tjitske Douwes Siegersma.
Geboren 09 12 1816 Heerenveen (Ængwirden), overleden 09 05 1879 Jelsum (Leeuwarderadeel).
Dochter van Douwe Gerbens Siegersma (/Sijgersma) (zie 58) en Hendrikjen Hoites Hoekstra (zie 59).
Uit dit huwelijk: 5 kinderen (zie onder 28;56b).

30
Tjeerd Sipkes de Jong, arbeider, boereknecht.
Geboren 09 05 1815 Menaldum (Menaldumadeel), overleden 12 01 1868 Wier (Menaldumadeel)
Zoon van Sipke Tjeerds de Jong (zie 60) en Antie IJmens Kloostra (zie 61).
Gehuwd 16 05 1838 Menaldum (Menaldumadeel) met
31
Janke Alles Walburg, dienstmeid te Ferwerd (Ferweradeel).
Geboren 25 04 1818 Ferwerd (Ferweradeel), overleden 13 05 1883 Wier (Menaldumadeel).
Dochter van Alle Tjebbes Walburg (zie 62) en Neeltje Aukes Oostrenga (zie 63).
Uit dit huwelijk:
1.
Sipke Tjeerds.
Geboren 18 02 1839 Beetgum (Menaldumadeel), overleden 05 03 1907 Wier (Menaldumadeel).
2.
Alle Tjeerds, boerenknecht te Wier (Menaldumadeel).
Geboren 12 03 1842 Beetgum (Menaldumadeel), overleden 16 06 1912 Franeker.
3.
Antje Tjeerds.
Geboren 16 12 1843 Beetgum (Menaldumadeel), overleden 30 06 1914 Jelsum (Leeuwarderadeel).
4.
Willem Tjeerds.
Geboren 20 05 1845 Beetgum (Menaldumadeel), overleden 13 01 1891 Wier (Menaldumadeel).
5.
Auke Tjeerds.
Geboren 11 02 1848 Beetgum (Menaldumadeel), overleden xx 08 1911.
6.
Neeltje Tjeerds.
Geboren 01 05 1852 Wier (Menaldumadeel).
7.
Pieter Tjeerds.
Geboren 06 08 1856 Wier (Menaldumadeel), overleden 16 03 1920 USA.
8.
Klaaske Tjeerds.
Geboren 06 08 1856 Wier (Menaldumadeel), overleden 11 11 1857.
9.
Klaaske Tjeerds, geboren 05 08 1862 Wier (Menaldumadeel) (zie 15;30i;14''').

Generatie VI
 
32;64f
Pieter Faddegon, horlogemaker (in ±17 Hollandse steden).
Gedoopt 15 09 1779 Dordrecht, overleden 27 08 1839 07:00 uur Hoorn.
Zoon van Pieter Faddegon (zie 64;128a) en Alida Z/Swanenburg (zie 65;130e).
Ondertrouwd (1) 22 05 1802 Dordrecht, gehuwd 05 06 1802 Dordrecht met Lena Belia Leemschot (zie 33;66a).
Gehuwd (2) 08 12 1827 Haarlem met Maria Johanna Braamhorst.
Geboren 25 08 1799 Breda, overleden 30 06 1849 Amsterdam.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Johannes.
Geboren 05 07 1803 Dordrecht, overleden 16 03 1820 Schiedam.
2.
Barend, geboren 02 08 1805 Willemstad (zie 16;32b).
3.
Pieter, horlogemaker, molenbouwer.
Geboren 30 07 1807 Gorinchem, overleden 19 08 1889 Stellenbosch, Cape Winelands, Western Cape, South Africa.
Gehuwd 01 05 1829 Haarlem met Elizabeth Fortgens.
Geboren 03 04 1809 Haarlem, overleden 10 11 1855 Schagen.
Dochter van Jacobus Fortgens, winkelier, kassier bank van lening, en Judith Kanegom.
4.
Walborg Willemijna (Walburg Wilhelmina), winkelierster Kerkstraat CC528.
Geboren 10 11 1809 Gorinchem, get.:64d, overleden 24 08 1868 Amsterdam.
Gehuwd (1) 17 01 1831 Hoorn met Jan Jacob van Dijk, apotheker te Utrecht en Asd; compagn.v.Pieter-32c.
Geboren 16 02 1798 Zwolle, overleden 31 07 1852 Amsterdam(?).
Zoon van Jan van Dijk en Grietje van Leek.
Gehuwd (2) 25 02 1858 Amsterdam met Petrus Stutterheim, muziekmeester; getuige bij * 16ah en 16ai.
Geboren 14 08 1807 (gezindte: Luth.K.), overleden 20 11 1881 Amsterdam.
Zoon van Fredrik Johan Stutterheim en Hendrina Geertruy Centen.
5.
Leendert, horlogemaker te Utrecht; voogd van J.L.(16a).
Geboren 04 09 1812 Gouda, overleden 05 09 1872 Nieuwer Amstel.
Gehuwd 03 05 1837 Utrecht. Fk met Helena Steenbeek.
Geboren xx xx 1816 Utrecht, overleden 12 12 1895 Amsterdam, begraven 14 12 1895 Amsterdam Zorgvliet.
Dochter van Cornelis Steenbeek en Helena Stoeter.
Uit het tweede huwelijk:
6.
Alida, (Rt, Asd).
Geboren 27 11 1825 22:00 uur Haarlem, overleden 23 02 1889 Amsterdam.
Gehuwd 02 09 1870 Amsterdam met Anthonis (van) Vlierden, pakhuisknecht.
Geboren 04 11 1837 Schoonhoven, 1838.11.04?
7.
Johanna (Jeanette), (32g=16a').
Geboren 04 11 1827 21:00 uur Haarlem, overleden 04 12 1884 Leiden.
Gehuwd 07 08 1851 Amsterdam akte kon.dispensatie
Leendert Faddegon is voogd van Johannes Leendert
met Johannes Leendert Faddegon, horlogemaker in Amsterdam en Leiden.
Geboren 18 05 1830 Gorinchem, overleden 01 07 1891 Leiden.
Zoon van Barend Faddegon (zie 16;32b) en Alida Hoogbruin (zie 17;34c).
8.
Petronella Maria Elizabeth (Maria), winkelbediende Asd.
Geboren 15 01 1831 22:00 uur Hoorn, get: J.J.van Dijk, 32j, apotheker, overleden 29 10 1913 Amsterdam.
Gehuwd 16 02 1854 Amsterdam met Jan Onrust, (Nieuwendiep) kastenmaker.
Geboren 10 03 1823 Zaandam, overleden vo or 1913.
Zoon van Jan Onrust en Klaasje Dobber.
9.
Johannes, scheepsjongen.
Geboren 07 09 1833 11:00 uur Hoorn, overleden 26 08 1849 3°58'Z,2°5'O Golf van Guinee, over boord geslagen en verdronken.
33;66a
Lena Belia Leemschot.
Gedoopt 15 08 1778 Dordrecht, overleden 17 11 1824 Utrecht.
Dochter van Barent Leemschot (zie 66;132a) en Walburgh van Os (zie 67).
Uit dit huwelijk: 5 kinderen (zie onder 32;64f).

34;68c
Abraham Hoogbruin, broodbakker te Gorinchem.
Gedoopt 17 09 1773 Gorinchem, nr.5-345, overleden 19 12 1849 Gorinchem.
Zoon van Abraham Hoogbruin (zie 68;136g) en Dila/Odilia van Rijn / Rijne (zie 69;138b).
Ondertrouwd (1) 21 03 1794 Gorinchem, gehuwd voor de kerk 11 04 1794 Schelluinen met Maria Monseur (zie 35;70c).
Gehuwd (2) 30 04 1812 Kedichem met Alida Harsveldt.
Geboren 20 11 1763 's Gravenhage, overleden xx xx 1819 Gorinchem.
Gehuwd (3) 1819 later met Wilhelmina Cornelia van der Voorst.
Overleden 04 05 1848 Gorinchem.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Reijnier.
Geboren 02 09 1794 Gorinchem, gedoopt 03 09 1794 Gorinchem.
2.
Deliana.
Geboren 06 10 1796 Gorinchem, gedoopt 07 10 1796 Gorinchem, overleden 13 12 1858 Gorinchem. Aa.
Gehuwd 01 03 1826 Gorinchem met Matthijs Kroonraad, koekbakker te Gorinchem.
Geboren 06 12 1800 Gorinchem, gedoopt 14 12 1800 Gorinchem, overleden 04 06 1851 Hardinxveld.
3.
Alida, geboren 08 02 1798 Gorinchem (zie 17;34c).
4.
Wilhelmina Maria.
Geboren 01 06 1800 Gorinchem, gedoopt 04 06 1800 Gorinchem.
5.
Maria Anna.
Geboren 05 01 1808 Gorinchem, gedoopt 10 02 1808 Gorinchem.
35;70c
Maria Monseur.
Gedoopt 12 03 1762 Gorinchem, overleden 26 01 1808 Gorinchem.
Dochter van Reijnier Monseur (zie 70;140b) en Aaltje Drijver(s) (zie 71;142b).
Uit dit huwelijk: 5 kinderen (zie onder 34;68c).

36
Hindrik/ Heinrich Veltrup/ Laugeman, boer te Burgsteinfurt.
Geboren 21 06 1767 Burgsteinfurt-Veltrup, overleden 04 07 1830 Burgsteinfurt-Sellen.
Zoon van Hendrich Sch.Veltrup/ tho Veltrup (zie 72) en Marie Elisabeth Dauermann (zie 73).
Gehuwd 09 04 1792 Burgsteinfurt-Sellen met
37
Elisabeth Werninck/ Werning.
Geboren 12 01 1767 Burgsteinfurt, overleden 07 05 1848 Burgsteinfurt.
Dochter van Melchior Wernink (zie 74) en Elisabeth Wesseling (zie 75).
Gehuwd (1) 10 11 1789 met Johan Laugemann.
Geboren 27 09 1761, overleden 20 09 1791.
Gehuwd (2) 09 04 1792 Burgsteinfurt-Sellen met Hindrik/ Heinrich Veltrup/ Laugeman (zie 36).
Uit het eerste huwelijk:
1.
Bernd.
Geboren 12 09 1790, overleden 27 09 1819.
Uit het tweede huwelijk:
2.
Rudolph Laugemann.
Geboren 14 11 1792, overleden 23 01 1794.
3.
Elisabeth Laugemann.
Geboren 27 12 1794, overleden 04 02 1792 (??).
4.
Anna Marie Laugemann.
Geboren 27 12 1797 Burgsteinfurt-Sellen, overleden 26 04 1864 Ohne - Niedersachsen.
Gehuwd 11 06 1820 Burgsteinfurt, Westfalen, Preussen of Ohne Niedersahcsen met Gerd Ruschulte, in Ohne.
Geboren 20 08 1793 Ohne, Niedersachsen, overleden 11 02 1882 Ohne.
5.
Henrich Laugemann.
Geboren 23 04 1800 Burgsteinfurt, Westfalen, Preussen, overleden 02 01 1801.
6.
Jan Melchior Laugemann.
Geboren 20 12 1801, overleden 17 01 1802.
7.
Gerrit Laugemann.
Geboren 12 12 1802, overleden 04 01 1803.
8.
Rudolf Laugemann.
Geboren 28 06 1804, overleden 22 06 1864.
Gehuwd 14 09 1831 met Enne Overesch.
Geboren 09 11 1806.
9.
Johann Melchior Laugeman, geboren 18 05 1807 Burgsteinfurt (Pruisen) (zie 18;36i).

38
Barent Lageman, zilversmid.
Geboren 06 04 1777 Amsterdam, doopget: Barent ten Tije. Jannetje tenTije, overleden 05 10 1848 Amsterdam.
Zoon van Gerrit Lageman Laugeman (zie 76) en Geertruij(da) Eggerink (zie 77;154a).
Gehuwd 05 04 1805 Amsterdam met
39;78a
Sophia (Sofia, Sofija) van Walsum.
Geboren 09 04 1783 Amsterdam, overleden 10 01 1843 Amsterdam.
Dochter van Christiaan van Walsem (zie 78) en Maria Wigmont (Wiegmoed) Rasink (zie 79).
Uit dit huwelijk:
1.
Gerrit, zilversmid woont 1851 Oude Looyerstr 517.
Geboren 19 02 1806 Amsterdam, overleden 26 03 1880 Amsterdam.
2.
Christiaan, bakker, woont 1851 Geldersekade 2.
Geboren 13 12 1807 Amsterdam, overleden 31 01 1881 Amsterdam.
Ondertrouwd 12 05 1846 Schoonhoven, gehuwd 29 05 1846 Schoonhoven met Rijmpje Wilschut, wed.v. H.J.Damman.
Geboren 02 05 1801 Schoonhoven, overleden 03 04 1882 Amsterdam.
Zij hertrouwt met H.J. Damman.
3.
Geertruij, geboren 03 04 1810 Amsterdam (zie 19;38c).
4.
Maria.
Geboren xx xx 1813 Amsterdam, overleden 26 11 1884 Amsterdam.
5.
F.C.
Geboren xx xx 1815, overleden na .. 1884.
6.
Sophia.
Geboren 26 6 1818, overleden 14 06 1886 Amsterdam.
Gehuwd 20 06 1867 Amsterdam met Johann Melchior Laugeman (zie 18;36i).
7.
Barend, reisbediende bij J.v.Oldenborgh en Zn te Dordt.
Geboren xx xx 1822 Amsterdam, overleden 27 08 1857 Amsterdam.
8.
Frederica Christina.
Geboren .. .. 1827 Amsterdam, overleden .. 12 1896 Amsterdam.

40
Willem Carels, beddenwinkelier te Amsterdam, rentenier te Nieuwveen.
Gedoopt 03 12 1762 Amsterdam, Oude Kerk. overleden 26 05 1834 Nieuweveen.
Zoon van Matthijs Carels (zie 80) en Johanna de Haan (zie 81).
Gehuwd (1) 19 12 1788 Amsterdam met Alida Roos (zie 41).
Gehuwd (2) voor 1788 met Dintsje van Hoeven.
Overleden voor 1788.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Willem Jacob, geboren 04 10 1789 Amsterdam (zie 20).
2.
Johanna Susanna.
Geboren 00 00 1792 Amsterdam.
Gehuwd 06 11 1816 Amsterdam met Jan Pieter Schut, klerk bij het grootboek.
Geboren 00 00 1895 Amsterdam.
3.
Alida.
Geboren 00 00 1797 Amsterdam.
Gehuwd 28 07 1819 Amsterdam met Pieter Martinus van den Berg, hooiweger.
Geboren 00 00 1788 Rhenen.
4.
Jacoba.
Geboren 00 00 1799 Amsterdam.
Gehuwd 18 10 1820 Amsterdam met Isaac Arnoldus van Helsdingen, deurwaarder bij rechtbank Amsterdam.
Geboren 00 00 1792 Amsterdam.
5.
Geertruij.
Geboren 00 00 1804 Amsterdam.
Gehuwd 05 10 1837 Amsterdam met Haremanus van Dartelen, stalhouder.
Geboren 00 00 1792 Amsterdam.
41
Alida Roos.
Geboren 02 03 1764 Amsterdam, overleden 05 06 1791 Amsterdam?
Dochter van Antonius Roos (zie 82) en Jacoba de Vries (zie 83).
Uit dit huwelijk: 5 kinderen (zie onder 40).

42
Hend(e)rik Wildeman.
Overleden.
Gehuwd met
43
Margaretha (Grietje) Veen.
Overleden.
Uit dit huwelijk:
1.
Heijntje, geboren 03 03 1806 Amsterdam (zie 21).

44
Daniel van Munster, mandemaker te Amsterdam.
Geboren 09 05 1784 Amsterdam. Nwe Kerk 58-413, gedoopt 09 05 1784 Amsterdam, overleden 12 06 1865 Amsterdam.
Zoon van Daniel van Munster (zie 88) en Bartha Nyveldt (zie 89).
Ondertrouwd (1) 12 01 1810 Amsterdam met Anna Varenhorst (zie 45).
Gehuwd (2) 04 11 1826 Amsterdam met Elisabeth Duyzer/ Duijser.
Geboren 00 00 1784 Amsterdam, overleden 19 03 1858 Amsterdam.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Daniel Hendrik, geboren 30 05 1811 Amsterdam (zie 22).
2.
Anna.
Geboren 05 02 1813 Amsterdam.
Gehuwd 21 02 1839 Amsterdam met Gottlieb Hartlieb, kunstwerker.
Geboren 00 00 1814 Salzfurth (Pruisen).
Zoon van Johann Christoph Hartlieb, landbouwer, en Marie Sophie Koerner.
3.
Hendrik Gerrit (Hein), woonde 1885 Asd, Herengracht.
Geboren 18 01 1817 Amsterdam
, overleden 19 08 1897 Auerbach bij Darmstadt.
Ondertrouwd 14 07 1853 Amsterdam, gehuwd 28 07 1853 Amsterdam (getuige(n): vader bruidegom 69j, broers Daniel Hendrik 42j, mandemaker en Gerrit Jan 33j en Johannes Hendricus Schut 31j, boekdrukker, neef) met Wilhelmina Elisabeth Klonkert.
Geboren 00 00 1811 Amsterdam, overleden 16 06 1870 06:30 uur Amsterdam.
Dochter van Willem Klonkert en Elisabeth van Zijp.
4.
Catharina Sophia.
Geboren 04 10 1818 Amsterdam.
5.
Gerrit Jan, mandenmaker.
Geboren 28 12 1819 Amsterdam.
Gehuwd 26 11 1859 's Graveland met Aaltje Gijsel.
Geboren 00 00 1830 's Graveland.
Dochter van Willem Gijsel en Aaltje Timmerman, winkelierster.
6.
Bartha Wilhelmina.
Geboren ca 1823, overleden 19 09 1880 Amsterdam.
45
Anna Varenhorst.
Geboren 00 00 1783 Amsterdam, overleden 25 03 1826 Amsterdam.
Dochter van Hendrik Varenhorst (zie 90) en Trijntje Schulken (zie 91).
Uit dit huwelijk: 6 kinderen (zie onder 44).

46
Jan Meijerink, katoenspinnersbaas te Enschede.
Geboren 00 00 1781 Zutphen, overleden 25 04 1860 Enschede.
Zoon van Antonie (Anton) Meijerink (zie 92) en Judith Nieveld (zie 93).
Gehuwd 30 12 1805 Enschede met
47;94d
Judith Margaretha Verbeek.
Geboren 03 03 1782 Enschede Stad, gedoopt (N.H.) 03 03 1782 Enschede, overleden 10 03 1854 Enschede.
Dochter van Herman(n)us Verbeek (zie 94) en Christina Am(e/a)lia Vis(ch) (zie 95).
Uit dit huwelijk:
1.
Judith.
Geboren 23 08 1807 Enschede Stad.
2.
Christina Amalia, geboren 03 02 1809 Enschede Stad (zie 46b;23).
3.
Antonia.
Geboren 25 02 1811 Enschede Stad.

48
Klaas Jacobs Keizer.
Geboren 1793 Heerenveen, overleden voor 1856.
Zoon van Jacob Jans Keizer (zie 96) en Geertje Tijden (zie 97).
Gehuwd 23 07 1820 Schoterland met
49
Jacobjen Alberts Mooy, arbeidster te Kuinre (1856).
Geboren 1798 Oosterzee (Lemsterland).
Dochter van Albert Pieter Mooy (zie 98) en Durkjen Oenes (zie 99).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacob Klazes, geboren 06 03 1825 Kuinre (zie 24).

50
Wouter Sjoerds Kromhout.
Overleden voor 1856.
Gehuwd met
51
Kornelia Huites Vendrig, arbeidster te Delfstrsahuizen.
Geboren 00 00 1792, overleden 07 02 1861 Schoterland.
Dochter van Hoyte Klazes (zie 102) en Menke Bokkes (zie 103).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacobje Wouters (Joukje/ Joekje) (Juwkjen Wouters), geboren 18 07 1826 Delfstrahuizen (Schoterland) (zie 25;50b).
2.
Sjoerd Wouters, timmermansknecht te Delfstrahuizen.
Geboren 1819. . ± Oudega.
3.
Antje.
Geboren 1833. . ± Delfstrahuizen (Schoterland).

52
Abraham Harings van der Werf, sjouwer, wever te Sneek.
Geboren 30 06 1802 Sneek. Ba, overleden 17 09 1886 Sneek.
Zoon van Haring van der Werf (zie 104).
Gehuwd 23 03 1834 Sneek. (Sybe erkend) met
53
Wypkje Sybes Langius.
Geboren 30 08 1799 Sneek, overleden 29 08 1884 Sneek.
Dochter van Sybe Sybes Langius (zie 106) en Boukje Gerkes Hofman (zie 107).
Uit dit huwelijk:
1.
Sybe, geboren 20 02 1830 Sneek (zie 26;52a).
2.
Haring.
Geboren ca .. 1835 Sneek.
3.
Baukje.
Geboren ca .. 1836 Sneek.
4.
Popkje.
Geboren 07 03 1844 Sneek.

54
Tjeerd Kuipers, timmermansknecht te Sneek.
Geboren 05 06 1813 Sneek, overleden 31 08 1898 Sneek.
Gehuwd 15 12 1833 Sneek met
55
Neeltje de Leeuw.
Geboren 03 10 1810 Sneek, overleden 13 08 1862 Sneek.
Uit dit huwelijk:
1.
Henderika, geboren 28 08 1834 Sneek (zie 27).
2.
Klaaske (Klaaske) Kuijpers.
Geboren 22 05 1841 Sneek, overleden 12 07 1905 Sneek.
Gehuwd 24 05 1868 Sneek met Wietse (Wietse) Doevendans, turfschipper.
Geboren 30 01 1841 Ambt Vollenhove, overleden 17 12 1914 IJmuiden.

56
Geele Tabes de Vries, schipper te Rijperkerk.
Geboren 07 06 1797 Rijperkerk, gedoopt 02 07 1797 Rijperkerk, overleden na 1828.
Zoon van Taabe Sjoerds (zie 112) en Trijntje Feitses de Vries (zie 113).
Gehuwd 15 06 1816 Hardegarijp, Tietsjerksterdeel met
57
Berber Klazes Bouwer, dienstmeid te Rijperkerk.
Geboren 23 02 1795 Wijns. Aa;Da, gedoopt 19 11 1797 Wijns, overleden 26 06 1871.
Dochter van Klaas Thomas Bouwer (zie 114) en Sytske Gerrits (zie 115).
Uit dit huwelijk:
1.
Tabe.
Geboren 25 10 1818 Tietjerksteradeel, overleden 17 01 1819 Tietjerksteradeel.
2.
Tabe Geales, geboren 25 03 1822 Wijns (Tietjerksteradeel) (zie 28;56b).
3.
Klaas.
Geboren 17 02 1825 Tietjerksteradeel.
4.
Trijntje Geeles.
Geboren 17 03 1828 Tietjerksteradeel, overleden 27 05 1865 Wijns (Tietjerksteradeel).

58
Douwe Gerbens Siegersma (/Sijgersma), schipper te Lieve Vrouwen Parochie (Het Bildt).
Geboren 00 12 1791.
Zoon van Gerben Siegersma (zie 116).
Gehuwd met
59
Hendrikjen Hoites Hoekstra.
Dochter van Hoite Hoekstra (zie 118).
Uit dit huwelijk:
1.
Tjitske Douwes Siegersma, geboren 09 12 1816 Heerenveen (Ængwirden) (zie 29).

60
Sipke Tjeerds de Jong, arbeider te Menaldum (Menaldumadeel).
Geboren 00 00 1787, overleden 22 07 1848 Menaldum (Menaldumadeel).
Zoon van Tjeerd de Jong (zie 120).
Gehuwd met
61
Antie IJmens Kloostra.
Geboren 00 00 1787, overleden 03 03 1839 Beetgum (Menaldumadeel).
Dochter van IJmen Kloostra (zie 122).
Uit dit huwelijk:
1.
Tjeerd Sipkes, geboren 09 05 1815 Menaldum (Menaldumadeel) (zie 30).

62
Alle Tjebbes Walburg, landbouwer te Ferwerd (Ferweradeel), guardenier te Beetgum (Menaldumadeel).
Geboren 00 00 1782 Sint Annaparochie, overleden 11 12 1846 10:00 uur Beetgum (Menaldumadeel).
Zoon van Tjebbe Meinderts Walburg (zie 124) en Aaltje Alles van Noord (zie 125).
Gehuwd met
63
Neeltje Aukes Oostrenga.
Dochter van Auke Oostrenga (zie 126).
Uit dit huwelijk:
1.
Janke Alles, geboren 25 04 1818 Ferwerd (Ferweradeel) (zie 31).

Generatie VII
 
64;128a
Pieter Faddegon, horlogemaker, cathechiseermeester.
Aa, gedoopt 20 02 1746 Dordrecht, overleden 20 09 1826 04:00 uur Dordrecht.
Zoon van Johannes (Jan) Faddegon/ Vaddegon (zie 128;256a) en Cathrina (Kaetie/Caatje) de Groot (zie 129).
Ondertrouwd 21 10 1769 Dordrecht, gehuwd 12 11 1769 Dordrecht. attestatie Gouda: 1769.10.19 met
65;130e
Alida Z/Swanenburg, particuliere.
Ak, gedoopt 26 11 1738 Enkhuizen of Zwolle, overleden 24 01 1813 Dordrecht.
Dochter van Pieter Swanenburg (zie 130;260a) en Anna of Catharina Gre(e)ve(n)stuk/Gravestuk (zie 131;130'').
Uit dit huwelijk:
1.
Catharina.
Gedoopt 22 08 1770 Dordrecht, overleden 03 01 1848 Dordrecht.
Ondertrouwd 16 03 1799 Dordrecht, gehuwd 30 03 1799 Dordrecht met Peter Giltay jr, winkelier te 's Gravendeel.
Geboren xx xx 1773, overleden 11 02 1828 's Gravendeel.
2.
Pieter.
Gedoopt 07 10 1772 Dordrecht, overleden 09 08 1773 Dordrecht.
3.
Anna/ Johanna (Anna) Faddegon / Vaddegom.
Gedoopt (Hervormd) 06 11 1774 Dordrecht, overleden 18 04 1836.
Ondertrouwd 11 08 1798 Dordrecht, gehuwd 25 08 1798 Dordrecht met Cornelis Hermanus Vernes (Kornelis), winkelier.
Geboren 04 01 1777 Dordrecht, overleden 01 02 1850 Dordrecht.
4.
Jakoba Margrieta/Margaretha/Margarita.
Geboren 08 05 1777 Dordrecht, gedoopt 11 05 1777 Dordrecht, overleden 10 03 1838 Vlissingen.
Ondertrouwd 02 03 1799 Amsterdam, gehuwd 08 03 1799 Amsterdam met Hendrik Vleugels, aubergiste, kastelijn.
Geboren 10 06 1775 Vlissingen, gedoopt 14 06 1775 Vlissingen, overleden 22 11 1813 Gorinchem.
Zoon van Jan Vleugels en Grietje Tiers/ Fiers.
5.
Pieter, gedoopt 15 09 1779 Dordrecht (zie 32;64f).
6.
kraamkind.
Geboren xx 02 1783, overleden 03 02 1783 Dordrecht.

66;132a
Barent Leemschot, loodgieter te Dordrecht.
Gedoopt 01 04 1757 Dordrecht. Aa, overleden 27 01 1834 Dordrecht.
Zoon van Barent Leemschot (zie 132) en Lena Belia van Hogerwerff (zie 133).
Ondertrouwd (1) 01 11 1777 Dordrecht, gehuwd 16 11 1777 Dordrecht met Walburgh van Os (zie 67).
Ondertrouwd (2) 20 04 1793 Dordrecht, gehuwd 05 05 1793 Dordrecht met Willemijna Klein/Klijn.
Geboren xx xx 1762 Sprang.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Lena Belia, gedoopt 15 08 1778 Dordrecht (zie 33;66a).
2.
Walburg.
Geboren 31 08 1779 Dordrecht.
3.
Govert.
Geboren 12 09 1780 Dordrecht.
4.
Geertruij.
Geboren 04 11 1781 Dordrecht, overleden 30 06 1817 Dordrecht.
Gehuwd met Nicolaas Stempels.
5.
Barent.
Geboren 29 06 1783 Dordrecht.
6.
Barend.
Geboren 18 06 1786 Dordrecht.
7.
Walburgh.
Geboren 08 01 1788 Dordrecht.
8.
Barent.
Geboren 25 03 1789 Dordrecht.
Uit het tweede huwelijk:
9.
Barend.
Geboren 25 10 1796 Dordrecht, gedoopt 30 10 1796 Dordrecht.
10.
Anna Mieke.
Geboren 18 08 1798 Dordrecht, gedoopt 24 08 1798 Dordrecht.
67
Walburgh van Os.
Gedoopt 21 10 1753 Dordrecht, overleden 26 10 1792 Dordrecht.
Dochter van Govert van Os(ch) (zie 134) en Geertruij A(c/k)kermans (zie 135).
Uit dit huwelijk: 8 kinderen (zie onder 66;132a).

68;136g
Abraham Hoogbruin.
Gedoopt 04 09 1744 Gorinchem,
Zoon van Willem Hoogbruin (zie 136) en Willemijntje Burvene/ Purvene (zie 137).
Ondertrouwd 07 06 1769 Gorinchem met
69;138b
Dila/Odilia van Rijn / Rijne.
Geboren 12 04 1741 Gorinchem, nr.4-377, overleden << << 1814 (+68d).
Dochter van Jan van Reijn (zie 138) en Margrieta (Grietje) Krael (zie 139;278g).
Uit dit huwelijk:
1.
Willem, poortier.
Geboren 10 11 1769 Gorinchem, overleden 02 04 1854 Gorinchem.
Gehuwd met Sophia Boerberg/ Beerberg.
Geboren .. .. 1768 Nassau Dietz (D), overleden 19 08 1847 Gorinchem.
2.
Jan Hendrik.
Geboren 01 03 1771 Gorinchem.
3.
Abraham, gedoopt 17 09 1773 Gorinchem (zie 34;68c).
4.
Margrieta.
Geboren 10 07 1776 Gorinchem, overleden 17 03 1814 Gorinchem.
Gehuwd met Jan Schrader.
Overleden na 1814.
5.
Dirk.
Geboren 16 10 1778 Gorinchem.
6.
Magdalena Maria.
Geboren 19 01 1781 Gorinchem.
7.
Johannes, korenmolenaar.
Geboren 19 04 1782 Gorinchem, overleden 12 04 1826 Gorinchem.
Gehuwd 20 07 1806 Gorinchem met Anna Catharina Tabbers.
Overleden na 1842 (+68gc).
8.
Maria.
Geboren 18 02 1784 Gorinchem.
9.
Hendricus.
Geboren 25 10 1786 Gorinchem.

70;140b
Reijnier Monseur.
Gedoopt 20 10 1728 Gorinchem, overleden 20 04 1793 Gorinchem, begraven 23 04 1793 Schelluinen.
Zoon van Dirk Monseur (zie 140;280a) en Maria van Rooijen (zie 141).
Gehuwd (1) 26 10 1752 Gorinchem met Anna van Driel.
Geboren .. .. 1728, overleden .. 07 1758.
Ondertrouwd (2) 07 07 1758 Gorinchem, gehuwd 28 07 1758 Gorinchem met Aaltje Drijver(s) (zie 71;142b).
Uit het eerste huwelijk:
1.
Wouter.
Geboren 04 12 1757 Gorinchem.
Uit het tweede huwelijk:
2.
Dirk.
Geboren 15 08 1759 Gorinchem,.
3.
Maria, gedoopt 12 03 1762 Gorinchem (zie 35;70c).
4.
Anna.
Geboren 25 10 1765 Gorinchem, overleden 14 01 1821 Gorinchem.
Gehuwd 04 02 1800 Gorinchem, met Johannis Martinus Jacobus de Rouville, broodbakker, koopman.
Geboren 27 10 1778 Geertruidenberg, gedoopt 01 11 1778 Geertruidenberg, overleden 22 06 1839 Gorinchem.
71;142b
Aaltje Drijver(s).
Geboren 22 07 1722 Gorinchem, overleden 14 05 1798 Gorinchem, begraven 17 05 1798 Schelluinen.
Dochter van Melis Gerritsz Drijver (zie 142) en Anneken de Zeeu(w) (zie 143).
Ondertrouwd (1) 07 07 1758 Gorinchem, gehuwd 28 07 1758 Gorinchem met Reijnier Monseur (zie 70;140b).
Gehuwd (2) 1758. voor met Huig van Nieulaend.
Overleden vo or 1758.
Uit het eerste huwelijk: 3 kinderen (zie onder 70;140b).

72
Hendrich Sch.Veltrup/ tho Veltrup.
Geboren 09 02 1716 Burgsteinfurt-Veltrup.
Zoon van Melchior Sch.Veltrup/ tho Veltrup (zie 144) en Maria Sch.to Gempt (zie 145).
Gehuwd 24 08 1760 met
73
Marie Elisabeth Dauermann.
Geboren 02 08 1733 Burgsteinfurt-Hollich, overleden 04 05 1809 Burgsteinfurt-Veltrup.
Dochter van Berend Dauermann (zie 146) en Tryne Jagermans alias Lammering (zie 147).
Uit dit huwelijk:
1.
Hindrik/ Heinrich Veltrup/ Laugeman, geboren 21 06 1767 Burgsteinfurt-Veltrup (zie 36).

74
Melchior Wernink.
Geboren 08 06 1735 Burgseinfurt, overleden 03 08 1812 Burgsteinfurt.
Zoon van Jan Sch.Veltrup gnt. Wernink (zie 148) en Marie Wernink (zie 149).
Gehuwd 30 12 1759 Burgsteinfurt met
75
Elisabeth Wesseling.
Geboren 20 12 1733 Burgsteinfurt-Veltrup, overleden 15 05 1812 Burgsteinfurt.
Dochter van Roleff Wesseling (zie 150) en Anna Margarethe Wernink (zie 151).
Uit dit huwelijk:
1.
Elisabeth Werninck/ Werning, geboren 12 01 1767 Burgsteinfurt (zie 37).

76
Gerrit Lageman Laugeman.
Geboren 30 08 1739 Burgsteinfurt, doopget. Jan Adeling, Alheit Wermeling, overleden NL.
Zoon van Löger Laugeman (zie 152) en Catharina Dauermann (zie 153).
Gehuwd 17 01 1766 Amsterdam met
77;154a
Geertruij(da) Eggerink.
Geboren 19 08 1736 Delden Gericht.
Dochter van Jan Eggerink (zie 154;308b) en Anna Catrina/ Catharina ten Tie/ Thije/ Tije (zie 155; 310c).
Uit dit huwelijk:
1.
Anna Catharina Lageman.
Geboren 22 03 1767 Amsterdam, get: Jan ten Tije, Johanna Eggerink.
2.
Leendert Lageman.
Geboren 02 09 1768 Amsterdam, get: Jan Helder, Janna Maria ten Tije.
Gehuwd 18 03 1808 Amsterdam met Helena Krans.
3.
Jan.
Geboren 17 06 1770 Amsterdam, get: Barent ten Tije, Jannettie ten Tije.
4.
Jannetje.
Geboren 05 01 1772 Amsterdam, get: Barent ten Tije, Jannitje ten Tije.
5.
Barent.
Geboren 22 12 1773 Amsterdam, get: Barend ten Tije, Jannetie ten Tije.
6.
Johanna Lageman, winkelierster.
Geboren 15 02 1775 Amsterdam, get: Barent ten Tije, Jannetie ten Tije.
Gehuwd 14 10 1796 Amsterdam met Barend Wennemers.
Geboren 28 10 1772 Amsterdam, overleden vo or 1817.
7.
Barent Lageman, geboren 06 04 1777 Amsterdam (zie 38).

78
Christiaan van Walsem.
Geboren 00 00 1739 Muln aan den Rhijn (Mulheim in Rheinland Pfalz).
Zoon van Sophia van der Heijden (zie 157).
Gehuwd 23 05 1782 Amsterdam met
79
Maria Wigmont (Wiegmoed) Rasink.
Geboren 05 09 1745 Groenlo.
Dochter van Gerrit Lammert Raassinck (zie 158) en Maria Kormelinck (zie 159).
Uit dit huwelijk:
1.
Sophia (Sofia, Sofija) van Walsum, geboren 09 04 1783 Amsterdam (zie 39;78a).
2.
Christiaan.
Geboren 08 08 1784 Amsterdam.
3.
Willem.
Geboren 18 06 1786 Amsterdam.
4.
Maria.
Geboren 12 10 1788 Amsterdam.
5.
Johannis van Walsum, in 1844: zonder.
Geboren 13 01 1790 Amsterdam, overleden.

80
Matthijs Carels.
Gedoopt 25 10 1733 Amsterdam, Westerkerk (getuige(n): Hendrick van Dreght, Egbert Diena). Aa, begraven 01 07 1791 Amsterdam, St.Anthonius Kerkhof (SAKH).
Zoon van Pieter Carelse (zie 160) en Anna Maria Backer (zie 161).
Ondertrouwd 06 05 1757 Amsterdam (getuige(n): Barta Molenaar (nicht v.80) en Marretje van Edelhorst (nicht v.81)) met
81
Johanna de Haan.
Geboren 31 01 1734 Amsterdam, overleden 21 02 1782 Amsterdam.
Dochter van Jan de Haan (zie 162) en Eltie (Elsje) van Edelhorst (zie 163).
Uit dit huwelijk:
1.
Willem, gedoopt 03 12 1762 Amsterdam, Oude Kerk (zie 40).

82
Antonius Roos.
Geboren 00 00 17xx Amsterdam.
Gehuwd 30 07 1762 Amsterdam met
83
Jacoba de Vries.
Geboren dd mm 17nn Amsterdam.
Dochter van nn (zie 167).
Uit dit huwelijk:
1.
Alida, geboren 02 03 1764 Amsterdam (zie 41).

88
Daniel van Munster.
Gehuwd (1) 26 04 1765 Amsterdam met Harmina Dir.
Gehuwd (2) 28 04 1780 Amsterdam met Bartha Nyveldt (zie 89).
Gehuwd (3) 16 09 1784 Amsterdam met Catharina Sophia Hissink.
Uit het tweede huwelijk:
1.
Daniel, geboren 09 05 1784 Amsterdam (zie 44).
89
Bartha Nyveldt.
Uit dit huwelijk: 1 kind (zie onder 88).

90
Hendrik Varenhorst.
Geboren 00 00 1757 Almelo.
Ondertrouwd 11 07 1783 Amsterdam met
91
Trijntje Schulken.
Geboren 00 00 1760 Amsterdam.
Dochter van Pieter Schulken (zie 182).
Uit dit huwelijk:
1.
Anna, geboren 00 00 1783 Amsterdam (zie 45).

92
Antonie (Anton) Meijerink.
Gehuwd met
93
Judith Nieveld.
Uit dit huwelijk:
1.
Jan, geboren 00 00 1781 Zutphen (zie 46).

94
Herman(n)us Verbeek, stadsschoolmeester te Enschede.
Geboren 05 09 1751 Gronau (Pruisen), overleden 29 12 1828 Enschede.
Zoon van Johannes Verbeek (zie 188) en Femma Stokman (zie 189).
Gehuwd 30 03 1775 Schüttorf (D) met
95
Christina Am(e/a)lia Vis(ch).
Geboren 11 09 1748 Ohne, overleden 26 01 1787 Enschede.
Dochter van Wessel Friedrich Visch (zie 190) en Judith Margarethe Frantsen (zie 191).
Uit dit huwelijk:
1.
Wessel Frederik.
Geboren 14 02 1776 Enschede Stad, overleden 29 03 1833.
Gehuwd 25 11 1807 met Hermi(e)na Planten.
Geboren 21 10 1781 Enschede Stad, overleden 23 09 1813 Enschede Stad.
2.
Joanna Femia.
Geboren 26 07 1778 Enschede Stad, overleden << << 1780 Enschede.
3.
Jo(h)anna Femia.
Geboren 19 03 1780 Enschede Stad, overleden dd mm 1852 Enschede.
4.
Judith Margaretha, geboren 03 03 1782 Enschede Stad (zie 47;94d).
5.
Fenna Arnolda.
Geboren 06 12 1784 Enschede Stad, overleden 04 08 1863 Enschede Stad.
Gehuwd 01 07 1814 Enschede Stad met Abraham Ledeboer, koopman te Enschede Stad.
Geboren 22 10 1780 Enschede Stad, overleden 02 09 1841 Enschede Stad.
6.
Christianus Amelius.
Geboren 04 02 1787 Enschede Stad.

96
Jacob Jans Keizer, arbeider te Kuinre.
Gehuwd met
97
Geertje Tijden.
Uit dit huwelijk:
1.
Klaas Jacobs, geboren 1793 Heerenveen (zie 48).

98
Albert Pieter Mooy, arbeider te Sintjohannesha.
Gehuwd met
99
Durkjen Oenes.
Overleden 07 02 1820 Sintjohannesga.
Uit dit huwelijk:
1.
Jacobjen Alberts, geboren 1798 Oosterzee (Lemsterland) (zie 49).

102
Hoyte Klazes.
Gehuwd met
103
Menke Bokkes.
Uit dit huwelijk:
1.
Kornelia Huites Vendrig, geboren 00 00 1792 (zie 51).

104
Haring van der Werf.
Kind:
1.
Abraham Harings, geboren 30 06 1802 Sneek (zie 52).

106
Sybe Sybes Langius.
Geboren .. .. 1766 Workum, overleden 12 12 1812 Sneek.
Zoon van Wiebe Joukes Langius (zie 212) en Trijntje Sijbes (zie 213).
Gehuwd 15 04 1792 met
107
Boukje Gerkes Hofman.
Gedoopt 10 09 1766 Workum, overleden 06 09 1841 Sneek.
Dochter van Gerke Fokkes Hofman (zie 214) en Dooltsche Boukes (zie 215).
Uit dit huwelijk:
1.
Wypkje Sybes, geboren 30 08 1799 Sneek (zie 53).

112
Taabe Sjoerds.
Geboren Tietjerk, overleden .. 04 1805.
Gehuwd 07 11 1779 Suawoude. Aa met
113
Trijntje Feitses de Vries.
Geboren Rijperkerk (Tietjerksteradeel).
Uit dit huwelijk:
1.
Geele Tabes de Vries, geboren 07 06 1797 Rijperkerk (zie 56).

114
Klaas Thomas Bouwer.
Geboren .. .. 1758, overleden .. .. 1843 Tietjerkseradeel.
Zoon van Thomas Klases Claessen (zie 228) en Trijntie Aukes (zie 229).
Gehuwd met
115
Sytske Gerrits.
Uit dit huwelijk:
1.
Berber Klazes, geboren 23 02 1795 Wijns (zie 57).

116
Gerben Siegersma.
Kind:
1.
Douwe Gerbens Siegersma (/Sijgersma), geboren 00 12 1791 (zie 58).

118
Hoite Hoekstra.
Kind:
1.

120
Tjeerd de Jong.
Kind:
1.
Sipke Tjeerds, geboren 00 00 1787 (zie 60).

122
IJmen Kloostra.
Kind:
1.
Antie IJmens, geboren 00 00 1787 (zie 61).

124
Tjebbe Meinderts Walburg.
Gehuwd met
125
Aaltje Alles van Noord.
Uit dit huwelijk:
1.
Alle Tjebbes, geboren 00 00 1782 Sint Annaparochie (zie 62).

126
Auke Oostrenga.
Kind:
1.
Neeltje Aukes (zie 63).

Generatie VIII
 
128;256a
Johannes (Jan) Faddegon/ Vaddegon.
Aa, gedoopt 30 04 1721 Dordrecht, overleden 14 07 1762 Dordrecht.
Zoon van Pieter Faddegon/Vattegon/Fa(s/t)tergo (zie 256) en Margriet/ Margarita Becks/ Becks/ Beks/ Beex (zie 257).
Ondertrouwd 03 06 1745 Dordrecht, gehuwd 20 06 1745 Dordrecht (getuige(n): ingezegend door Ds. Rossijn) met
129
Cathrina (Kaetie/Caatje) de Groot.
Geboren 12 11 1722 Dordrecht. Ak, gedoopt 13 11 1722 Dordrecht, overleden 28 12 1797 Dordrecht, begraven 30 12 1797.
Dochter van Jacob de Groot (zie 258) en Jacoba Syngels/Singels (zie 259).
Uit dit huwelijk:
1.
Pieter Faddegon, gedoopt 20 02 1746 Dordrecht (zie 64;128a).
2.
Jacoba Faddegon, ongehuwd.
Gedoopt 30 08 1747 Dordrecht, overleden 17 07 1771 Dordrecht.
3.
Magritha Faddegon.
Gedoopt 08 03 1749 Dordrecht, overleden 19 05 1751 ?Dordrecht.
4.
Agnietje Faddegon.
Gedoopt 04 03 1751 Dordrecht, overleden 09 04 1754 ?Dordrecht.
5.
Margaritha Faddegon.
Gedoopt 20 06 1753 Dordrecht, overleden 17 03 1809 's Gravendeel.
Ondertrouwd 15 09 1785 Dordrecht, gehuwd 02 10 1785 Dordrecht met Barent Hendrik Brilman.
Geboren ca . 1760 Naaldwijk.
6.
Jacobus Faddegon.
Gedoopt 23 03 1755 Dordrecht, overleden 12 06 1758 Dordrecht.
7.
Johannes/Johannis Faddegon/Faddigon, horlogiemaker te Oudewater.
D, gedoopt 15 05 1757 Dordrecht, overleden 06 06 1818 08:00 uur Oudewater.
Gehuwd (1) 06 06 1788 Amsterdam met Elisabeth Jacobs.
Geboren xx xx 1750 Amsterdam.
Gehuwd (2) met Antje/ Aaltje Kok, werkster te Oudewater.
Geboren xx xx 1766 Oudewater, overleden 07 07 1823 04:00 uur Oudewater.
8.
kind Faddegon.
Geboren 08 08 1759 Dordrecht, overleden 08 08 1759 Dordrecht.
9.
Jacob Faddegon.
Gedoopt 16 04 1761 Dordrecht, overleden 30 12 1767 ?Dordrecht.

130;260a
Pieter Swanenburg, kuiper; kuypergezel op de Haring-paktuynen; in dnst VOC.
Gedoopt 25 11 1693 Gouda (getuige(n): de peet is Mijntie Cornelis), overleden voor 1750 India, volgens een notariële akte opgemaakt op 1750.03.15 in Enkhuizen bij notaris Jurriaan Cornell (VOC Enkhuizen).
Zoon van Jan Swanenburg (zie 260) en Aryaantie Pieters Bos (zie 261).
Ondertrouwd (1) 07 05 1719 Gouda, gehuwd 23 05 1719 Gouda met Marrigje van Waarden (Waerden).
Overleden 30 03 1733 Gouda.
Ondertrouwd (2) 23 08 1738 Enkhuizen, gehuwd 07 09 1738 Enkhuizen. Ak met Anna of Catharina Gre(e)ve(n)stuk/Gravestuk (zie 131;130'').
Uit het eerste huwelijk:
1.
Neela.
Gedoopt 19 02 1721 Gouda, overleden 21 04 1721 Gouda.
2.
Lieven.
Gedoopt 10 04 1722 Gouda, overleden 22 04 1722 Gouda.
3.
Lieven.
Gedoopt 11 08 1723 Gouda, overleden vo or 1750 Ned.Oost-Indië.
4.
Pieter.
Gedoopt 07 05 1730 Gouda.
Uit het tweede huwelijk:
5.
Alida Z/Swanenburg, gedoopt 26 11 1738 Enkhuizen of Zwolle (zie 65;130e).
6.
Dirk.
Gedoopt 14 05 1741 Enkhuizen, overleden na .. 1750.
131;130''
Anna of Catharina Gre(e)ve(n)stuk/Gravestuk.
Overleden na .. 1750.
Uit dit huwelijk: 2 kinderen (zie onder 130;260a).

132
Barent Leemschot.
Geboren 22 06 1719 's Gravenhage, overleden 18 07 1788 Dordrecht.
Zoon van Barent Leemschot/ Limschott (zie 264;528a) en Dirkje/ Dirck/ Dircksken Jans van Herwaarden (zie 265).
Ondertrouwd (1) 26 04 1749 Dordrecht, gehuwd 11 05 1749 Dordrecht met Anna Catharina Blom.
Geboren Wieldrecht, overleden 03 12 1755 Dordrecht.
Ondertrouwd (2) 17 04 1756 Dordrecht, gehuwd 02 05 1756 Dordrecht met Lena Belia van Hogerwerff (zie 133).
Ondertrouwd (3) 06 12 1777 Dordrecht, gehuwd 21 12 1777 Dordrecht met Helena van der Weijden.
Geboren Dordrecht, overleden 12 07 1788 Dordrecht.
Uit het tweede huwelijk:
1.
Barent, gedoopt 01 04 1757 Dordrecht (zie 66;132a).
2.
Jan.
Geboren 22 04 1759 Dordrecht, overleden 25 01 1817 Dordrecht.
3.
Dirk.
Geboren 14 09 1760 Dordrecht.
4.
Aalbert.
Geboren 10 04 1765 Dordrecht, overleden 19 01 1767 Dordrecht, ??
133
Lena Belia van Hogerwerff.
Geboren 03 10 1723 Tiel, overleden vo or 1777 (= X(3) 132).
Dochter van Belia van Lievendael (zie 267).
Uit dit huwelijk: 4 kinderen (zie onder 132).

134
Govert van Os(ch).
Geboren . . Drongelen, overleden 30 05 1776 Dordrecht.
Zoon van Andries van Os (zie 268) en Stijma van de Nieuwegiessen (zie 269).
Ondertrouwd (1) 22 06 1747 Dordrecht, gehuwd 09 07 1747 Dordrecht met Anna Marija Vink.
Geboren Dordrecht, overleden 15 10 1749 Dordrecht.
Ondertrouwd (2) 08 10 1750 Dordrecht, gehuwd 25 10 1750 Dordrecht met Geertruij A(c/k)kermans (zie 135).
Uit het eerste huwelijk:
1.

2.

Uit het tweede huwelijk:
3.
kind (van Os).
Geboren vo or 1752 Dordrecht, overleden 10 07 1752 Dordrecht.
4.
Walburgh van Os, gedoopt 21 10 1753 Dordrecht (zie 67).
135
Geertruij A(c/k)kermans.
Geboren Wel?
Uit dit huwelijk: 2 kinderen (zie onder 134).

136
Willem Hoogbruin.
Geboren .. .. 1707, overleden 26 01 1789 Gorinchem, begraven 29 01 1789 Gorinchem.
Gehuwd met
137
Willemijntje Burvene/ Purvene.
Geboren .. .. 1708, overleden 25 02 1773 Gorinchem, begraven 28 02 1773 Gorinchem.
Dochter van Dirck Burvene (zie 274) en Christina de Roi (zie 275).
Uit dit huwelijk:
1.
Dirk.
Geboren 03 01 1731 Gorinchem.
Gehuwd 14 07 1763 Gorinchem met Aartje van den Heuvel.
Geboren .. .. 1732.
2.
Willem.
Geboren 23 01 1733 Gorinchem, overleden vo or 1819, +136bd.
Gehuwd (1) 26 07 1758 Gorinchem met Hermina Versluijs.
Geboren .. .. 1734, overleden vo or 1770 (X(2)136b).
Gehuwd (2) 17 11 1770 Gorinchem.
3.
Hendrik.
Geboren 05 06 1735 Gorinchem.
4.
Urseltje.
Geboren 20 09 1737 Gorinchem.
5.
Jacob.
Geboren 08 07 1740 Gorinchem, overleden 21 08 1810 Gorinchem (X136ed), begraven 24 08 1810 Gorinchem.
Gehuwd (1) 19 10 1774 Gorinchem met Maria Eva Eijsvelder.
Geboren .. .. 1750 Namen (B), overleden 26 08 1781 Gorinchem (X136e), begraven 29 08 1781 Gorinchem.
Gehuwd (2) 18 06 1784 Gorinchem met Antonetta Krens.
Geboren .. .. 1757 Nijmegen, overleden 08 11 1843 Gorinchem (+136ef).
6.
Johannes.
Geboren 19 04 1743 Gorinchem.
7.
Abraham, gedoopt 04 09 1744 Gorinchem (zie 68;136g).

138
Jan van Reijn.
Geboren .. .. 1712.
Gehuwd 12 07 1739 Gorinchem met
139;278g
Margrieta (Grietje) Krael.
Geboren 21 10 1708 Loevestein (Poederoijen), overleden 08 05 1786 Arkel.
Dochter van Thomas Kraal/ Krael (zie 556c;278) en Oeijken Aarts van Vianen (zie 558b;279).
Uit dit huwelijk:
1.
Maggeltje.
Geboren 18 12 1739 Gorinchem, overleden .. .. 1740.
2.
Dila/Odilia van Rijn / Rijne, geboren 12 04 1741 Gorinchem (zie 69;138b).
3.
Maggeltje.
Geboren 07 10 1744 Gorinchem.
4.
Hendrika.
Geboren 21 10 1746 Gorinchem.
5.
Maria.
Geboren 25 10 1748 Gorinchem, overleden 16 05 1795 's Gravenhage, begraven 21 05 1795 's Gravenhage.
Gehuwd 25 07 1785 Gorinchem met Jan Kips, kamerbewaarder, ambtenaar.
Geboren 08 02 1761 Sleeuwijk (NB), overleden 17 09 1840 's Gravenhage.

140;280a
Dirk Monseur.
Geboren 10 03 1706 Gorinchem, gedoopt 03 10 1706 Gorinchem, overleden.
Zoon van Cornelis Monseur (zie 280) en Johanna van Anholt/ Aanhout (zie 281).
Gehuwd 28 04 1726 Gorinchem met
141
Maria van Rooijen.
Gedoopt 01 05 1705 Gorinchem, overleden.
Dochter van Reinier van Rooijen (zie 282) en Fijken Vermeulen (zie 283).
Uit dit huwelijk:
1.
Cornelis.
Geboren 02 03 1727 Gorinchem, overleden .. .. 1727.
2.
Reijnier, gedoopt 20 10 1728 Gorinchem (zie 70;140b).
3.
Johannes.
Geboren 24 11 1730 Gorinchem.
4.
Fijke.
Geboren 21 07 1734 Gorinchem, overleden .. .. 1735.
5.
Cornelia.
Geboren 05 09 1736 Gorinchem.
6.
Cornelis.
Geboren 10 07 1739 Gorinchem.
7.
Johanna.
Geboren 07 02 1742 Gorinchem.
Gehuwd 04 06 1775 Gorinchem,.
8.
Dirk.
Geboren 02 02 1744 Gorinchem.
Ondertrouwd 04 06 1772 Gorinchem met Aalbertie van Aken.
9.
Fijken.
Geboren 29 07 1746 Gorinchem.

142
Melis Gerritsz Drijver.
Geboren 19 03 1693 Waardenburg.
Zoon van Geert Melisse (Gerrit) Drijver (zie 284) en Aelie Geerts nn (zie 285).
Gehuwd 12 03 1721 Gorinchem met
143
Anneken de Zeeu(w).
Gedoopt 09 04 1687 Gorinchem.
Dochter van Jacobus Hendricx de Zeeuw/de Seeuw (zie 286;572c) en Dina Hendricx de Jong (zie 287).
Gehuwd (1) 24 08 1710 Gorinchem met Huig van Nieuwland.
Geboren .. .. 1687, overleden .. .. 1720.
Gehuwd (2) 12 03 1721 Gorinchem met Melis Gerritsz Drijver (zie 142).
Uit het tweede huwelijk:
1.
Gerrit.
Geboren 30 05 1721 Gorinchem, overleden .. .. 1722 Gorinchem.
2.
Aaltje Drijver(s), geboren 22 07 1722 Gorinchem (zie 71;142b).
3.
Kobus.
Geboren 25 08 1723 Gorinchem.
4.
Dingena.
Geboren 08 11 1724 Gorinchem.
5.
Hillegonda.
Geboren 13 01 1726 Gorinchem.
6.
Coba.
Geboren 30 04 1727 Gorinchem.
7.
Gerrit.
Geboren 16 06 1728 Gorinchem.
8.
Jacobus.
Geboren 16 06 1730 Gorinchem, overleden 22 05 1817 Gorinchem.

144
Melchior Sch.Veltrup/ tho Veltrup.
Geboren vo or 1695 Burgsteinfurt- Veltrup, overleden vo or 1726 Burgsteinfurt-Veltrup.
Gehuwd ca 1715 met
145
Maria Sch.to Gempt.
Geboren na 1690 Burgsteinfurt-Hollich.
Dochter van Rudolf Sch.Palstring gnt.Sch.to Gemp (zie 290) en Venne Uebbing (zie 291).
Gehuwd (1) ca 1715 met Melchior Sch.Veltrup/ tho Veltrup (zie 144).
Gehuwd (2) 19 05 1726 met Jan Neerlage gnt. Sch.Veltrup.
Geboren .. .. 1700 Grafschaft Bentheim, Niedersachsen, overleden .. .. 1755.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Hendrich, geboren 09 02 1716 Burgsteinfurt-Veltrup (zie 72).

146
Berend Dauermann.
Overleden 18 11 1791 Burgsteinfurt-Hollich.
Zoon van Der alte Dauermann (zie 292) en Die Dauermannsche (zie 293).
Gehuwd 13 10 1726 met
147
Tryne Jagermans alias Lammering.
Geboren Burgsteinfurt, overleden 28 08 1777.
Uit dit huwelijk:
1.
Marie Elisabeth, geboren 02 08 1733 Burgsteinfurt-Hollich (zie 73).

148
Jan Sch.Veltrup gnt. Wernink.
Geboren Burgsteinfurt, overleden 01 10 1755 Burgsteinfurt - Veltrup.
Gehuwd 29 10 1724 met
149
Marie Wernink.
Geboren ` Burgsteinfurt - Veltrup, overleden 22 08 1781 Burgsteinfurt - Veltrup.
Uit dit huwelijk:
1.
Melchior Wernink, geboren 08 06 1735 Burgseinfurt (zie 74).

150
Roleff Wesseling.
Geboren Burgsteinfurt- Veltrup, overleden 17 03 1742 Burgsteinfurt-Veltrup.
Gehuwd 21 05 1724 Burgsteinfurt met
151
Anna Margarethe Wernink.
Geboren 21 05 1724 Burgsteinfurt.
Uit dit huwelijk:
1.
Elisabeth, geboren 20 12 1733 Burgsteinfurt-Veltrup (zie 75).

152
Löger Laugeman, colon.
Geboren 22 08 1686 Burgsteinfurt, overleden 17 12 1757.
Zoon van Töns Laugeman (zie 304) en Enne Dalming (zie 305).
Gehuwd met
153
Catharina Dauermann.
Overleden 05 08 1765 Burgsteinfurt- Sellen.
Uit dit huwelijk:
1.
Gerrit Lageman Laugeman, geboren 30 08 1739 Burgsteinfurt (zie 76).

154;308b
Jan Eggerink.
Gedoopt 03 11 1695 Woolde (Achterhoek).
Zoon van Geert/ Gerrit Eggerink (zie 308) en Fenne(ken)/ Jenneken (zie 309).
Ondertrouwd 25 09 1735 Delden, gehuwd 23 10 1735 Delden met
155; 310c
Anna Catrina/ Catharina ten Tie/ Thije/ Tije.
Gedoopt 13 04 1704 Delden Stad, overleden vo or 1790.
Dochter van Herman(nus) ten Tije (zie 310; 620h) en Janna Mensen/ Muller (zie 311).
Ondertrouwd (1) 02 06 1728 Delden, gehuwd 18 07 1728 Delden Stad met Egbert/ Ekbert ten Tije/ ten Tie.
Geboren Delden Stad, overleden vo or 1735.
Ondertrouwd (2) 25 09 1735 Delden, gehuwd 23 10 1735 Delden met Jan Eggerink (zie 154;308b).
Uit het tweede huwelijk:
1.
Geertruij(da), geboren 19 08 1736 Delden Gericht (zie 77;154a).
2.
Janna.
Geboren 28 02 1738 Delden Stad.
Gehuwd 16 05 1756 Delden Stad met Hendrik Morsman/ Marsman.
Geboren 28 10 1730 Delden Stad.
3.
Jan.
Geboren 16 12 1742 Delden Stad.
Gehuwd 18 08 1782 Delden Stad met Janna Berendsen.
4.
Berend.
Geboren 06 12 1744 Delden Stad.
5.
Roelof.
Geboren 12 02 1747 Delden Stad.

157
Sophia van der Heijden.
Kind:
1.
Christiaan van Walsem, geboren 00 00 1739 Muln aan den Rhijn (Mulheim in Rheinland Pfalz) (zie 78).

158
Gerrit Lammert Raassinck.
Zoon van Roelof Raassinck (zie 316).
Gehuwd 10 10 1744 Groenlo met
159
Maria Kormelinck.
Dochter van Henri Kormelinck (zie 318).
Uit dit huwelijk:
1.
Maria Wigmont (Wiegmoed) Rasink, geboren 05 09 1745 Groenlo (zie 79).

160
Pieter Carelse.
Overleden vo or 1757.
Gehuwd met
161
Anna Maria Backer.
Overleden vo or 1757.
Uit dit huwelijk:
1.
Matthijs Carels, gedoopt 25 10 1733 Amsterdam, Westerkerk (zie 80).

162
Jan de Haan.
Geboren 00 00 1707 Edam, overleden vo or 1757.
Gehuwd 21 04 1730 Amsterdam met
163
Eltie (Elsje) van Edelhorst.
Geboren 00 00 1702 Amsterdam, overleden vo or 1757.
Dochter van van Edelhorst (zie 326).
Uit dit huwelijk:
1.
Johanna, geboren 31 01 1734 Amsterdam (zie 81).

167
nn.
Dochter van Johanna Fiool (zie 335).
Kind:
1.
Jacoba de Vries, geboren dd mm 17nn Amsterdam (zie 83).

182
Pieter Schulken.
Kind:
1.
Trijntje, geboren 00 00 1760 Amsterdam (zie 91).

188
Johannes Verbeek, schoolmeester.
Geboren 07 12 1723 Losser, overleden 13 03 1808 Gronau (Pruisen).
Zoon van Hermannus Verbeek/ Verbekke (zie 376) en Wilhelmine ter Bent (zie 377).
Gehuwd met
189
Femma Stokman.
Overleden 09 10 1777 Gronau (Pruisen).
Uit dit huwelijk:
1.
Herman(n)us, geboren 05 09 1751 Gronau (Pruisen) (zie 94).

190
Wessel Friedrich Visch.
Geboren 26 08 1697 Steinfurt (Burg), overleden 30 11 1759 Ohne.
Zoon van Arnold Visch (zie 380) en Maria Pieters Swenne (zie 381).
Gehuwd 03 09 1732 Ohne met
191
Judith Margarethe Frantsen.
Dochter van Johannes Arnoldus Frantsen (zie 382).
Uit dit huwelijk:
1.
Christina Am(e/a)lia Vis(ch), geboren 11 09 1748 Ohne (zie 95).

212
Wiebe Joukes Langius.
Zoon van Jouke Langius (zie 424).
Gehuwd met
213
Trijntje Sijbes.
Uit dit huwelijk:
1.
Sybe Sybes, geboren .. .. 1766 Workum (zie 106).

214
Gerke Fokkes Hofman.
Gedoopt 05 10 1735 Workum, begraven 03 06 1805 Workum.
Zoon van Fokke Gerkes Hofman (zie 428) en Ymkje Durks (zie 429).
Gehuwd 19 12 1762 Workum met
215
Dooltsche Boukes.
Gedoopt 31 08 1732 Workum, begraven 02 10 1811 Workum.
Dochter van Bauke Sybolts (zie 230) en Oeg Auckes (zie 231).
Uit dit huwelijk:
1.
Boukje Gerkes, gedoopt 10 09 1766 Workum (zie 107).

228
Thomas Klases Claessen.
Geboren ca .. 1720.
Gehuwd voor de kerk 05 06 1746 Oenkerk met
229
Trijntie Aukes.
Geboren ca .. 1728, overleden 04 09 1806 Giekerk (Tietjerksteradeel).
Uit dit huwelijk:
1.
Berber Thomas.
Geboren ca .. 1749.
2.
Klaas Thomas Bouwer, geboren .. .. 1758 (zie 114).

Generatie IX
 
256
Pieter Faddegon/Vattegon/Fa(s/t)tergo.
Geboren . . Dordrecht? Overleden 18 02 1730 Batavia.
Ondertrouwd 03 09 1719 Dordrecht, gehuwd 19 09 1719 Dordrecht (getuige(n): ingezegend door Ds. Bijsterveld) met
257
Margriet/ Margarita Becks/ Becks/ Beks/ Beex.
Gedoopt 16 04 1688 Dordrecht, overleden 11 02 1732 Dordrecht.
Dochter van Johannes van Beck (van Beek) (zie 514) en Pieternella/Petronella van Steenbergen (zie 515).
Uit dit huwelijk:
1.
Johannes (Jan) Faddegon/ Vaddegon, gedoopt 30 04 1721 Dordrecht (zie 128;256a).
2.
Pieter Faddegon.
Geboren 11 12 1722 Dordrecht.

258
Jacob de Groot.
Aa, gedoopt 18 03 1703 Dordrecht, overleden 31 12 1734 Dordrecht.
Zoon van Ruyder of Ary/Arien Jacobs(e) de Groot (zie 516) en Catrina Jans (Catryna Jansje) (Caatje) de Swart (zie 517).
Ondertrouwd (1) 03 04 1722 Dordrecht, gehuwd 26 04 1722 Dordrecht (getuige(n): ingezegend door Ds. Vrolikheid). Ak met Jacoba Syngels/Singels (zie 259).
Ondertrouwd (2) 05 06 1728 Gouda, gehuwd 12 06 1728 Dordrecht met Trijntie Montre.
Zij hertrouwt met.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Cathrina (Kaetie/Caatje), geboren 12 11 1722 Dordrecht (zie 129).
2.
Agneyta.
Gedoopt 20 07 1725 Dordrecht, overleden 14 08 1725 Dordrecht.
3.
kind.
Begraven 24 02 1727 Dordrecht.
259
Jacoba Syngels/Singels.
Gedoopt 16 08 1699 Dordrecht, overleden 04 03 1727 Dordrecht.
Dochter van Johannes Singels/ Syngels (zie 518) en Cataryna Mollier (Moylers, Molerus) (zie 519).
Uit dit huwelijk: 3 kinderen (zie onder 258).

260
Jan Swanenburg.
Geboren 00 00 1665, overleden.
Ondertrouwd 20 04 1692 Gouda, gehuwd 04 05 1692 Gouda met
261
Aryaantie Pieters Bos.
Geboren 00 00 1667 Gouda, overleden.
Dochter van Pieter Bos (zie 522).
Uit dit huwelijk:
1.
Pieter, gedoopt 25 11 1693 Gouda (zie 130;260a).

264;528a
Barent Leemschot/ Limschott.
Geboren 22 01 1677 's Gravenhage, overleden vo or 1756.
Zoon van Otto Adolph/Adolf Leemschot/Limschott (zie 528) en Eva Steffens (zie 529).
Ondertrouwd (1) 13 07 1698 's Gravenhage, gehuwd 27 07 1698 's Gravenhage met Adriaantje Druwaert.
Overleden vo or 1718.
Zij hertrouwt met Hugo van Oostrum.
Ondertrouwd (2) 15 05 1718 's Gravenhage, 1718.05.20 ontslagen van trouwbeloften met Margareta van Someren.
Geboren Tiel.
Ondertrouwd (3) 14 09 1718 's-Gravenhage, gehuwd 25 09 1718 's-Gravenhage met Dirkje/ Dirck/ Dircksken Jans van Herwaarden (zie 265).
Uit het derde huwelijk:
1.
Barent Leemschot, geboren 22 06 1719 's Gravenhage (zie 132).
265
Dirkje/ Dirck/ Dircksken Jans van Herwaarden.
Gedoopt 02 11 1681 Veen (in 't land van Heusden), overleden 28 05 1755 Dordrecht.
Dochter van Jan Florissen van Herwaerden (zie 530) en Peterke Corn. Vervoorn (zie 531).
Uit dit huwelijk: 1 kind (zie onder 264;528a).

267
Belia van Lievendael.
Kind:
1.
Lena Belia van Hogerwerff, geboren 03 10 1723 Tiel (zie 133).

268
Andries van Os.
Overleden vo or 1747.
Gehuwd Drongelen? Echtgenote is
269
Stijma van de Nieuwegiessen.
Overleden na .. 1747.
Uit dit huwelijk:
1.
Govert van Os(ch), geboren . . Drongelen (zie 134).

274
Dirck Burvene.
Gehuwd met
275
Christina de Roi.
Uit dit huwelijk:
1.
Willemijntje Burvene/ Purvene, geboren .. .. 1708 (zie 137).

556c;278
Thomas Kraal/ Krael, soldaat.
Geboren .. .. 1670 Meerkerk.
Zoon van Jan Bastiaen Kraal (zie 556) en Anna Bastiaansdr Vermeer (zie 557).
Gehuwd 24 06 1693 Gorinchem met
558b;279
Oeijken Aarts van Vianen.
Geboren 04 05 1670 Gorinchem, overleden .. .. 1740 Loevestein (Poederoijen).
Dochter van Aert Jansz van Vianen (zie 558) en Marijken van Aalst (zie 559).
Uit dit huwelijk:
1.
Johannes.
Geboren 04 05 1695 Gorinchem.
2.
Maria.
Geboren .. .. 1697 Loevestein (Poederoijen), overleden 07 07 1760 Arkel.
3.
Adriaan, soldaat in de Comp. van Jacob Hardenbroek.
Geboren .. .. 1699 Loevestein (Poederoijen), overleden .. .. 1744 Loevestein (Poederoijen).
4.
Martinus.
Geboren 26 03 1702 Loevestein (Poederoijen), overleden 31 03 1757 Arkel.
5.
Anna.
Geboren 23 12 1703 Loevestein (Poederoijen).
6.
Bernardus.
Geboren 31 10 1706 Loevestein (Poederoijen), overleden 15 04 1791.
7.
Margrieta (Grietje) Krael, geboren 21 10 1708 Loevestein (Poederoijen) (zie 139;278g).
8.
Hendrik.
Geboren 21 02 1712 Loevestein (Poederoijen).

280
Cornelis Monseur.
Geboren 02 05 1682 Dordrecht, overleden.
Ondertrouwd 12 04 1705 Dordrecht, attestatie van Dordrecht 1705.04.12, gehuwd 29 04 1705 Gorinchem met
281
Johanna van Anholt/ Aanhout.
Geboren .. .. 1680 Gorinchem, overleden, begraven 09 12 1734 Gorinchem.
Uit dit huwelijk:
1.
Dirk, geboren 10 03 1706 Gorinchem (zie 140;280a).
2.
Rebecca.
Geboren 16 03 1710 Dordrecht.

282
Reinier van Rooijen.
Gedoopt 07 11 1671 Gorinchem, overleden 20 12 1713 Gorinchem.
Zoon van Cornelis Cornelisz van Rooijen (zie 564) en Albertijn Claas (zie 565).
Gehuwd met
283
Fijken Vermeulen.
Uit dit huwelijk:
1.
Maria, gedoopt 01 05 1705 Gorinchem (zie 141).

284
Geert Melisse (Gerrit) Drijver.
Geboren 01 05 1659 Waardenburg.
Zoon van Melis Drijver (zie 568) en Geertruij Cornelisse (zie 569).
Gehuwd ca .. 1690 met
285
Aelie Geerts nn.
Uit dit huwelijk:
1.
Jan Gerritse.
Geboren .. .. 1692.
2.
Melis Gerritsz, geboren 19 03 1693 Waardenburg (zie 142).

286;572c
Jacobus Hendricx de Zeeuw/de Seeuw.
Geboren 05 12 1663, overleden 11 11 1732.
Zoon van Hendrik Hendriksen de Zeeuw (zie 572) en Anneken Alberts nn (zie 573).
Gehuwd 14 11 1686 Gorinchem met
287
Dina Hendricx de Jong.
Geboren .. .. 1660 Katz.
Dochter van Hendric de Jong (zie 574).
Uit dit huwelijk:
1.
Anneken de Zeeu(w), gedoopt 09 04 1687 Gorinchem (zie 143).
2.
Lijsbeth.
Geboren 03 09 1688 Gorinchem.
3.
Jan.
Geboren 05 03 1694 Gorinchem.
4.
Hendrik Jacobs de Zeeuw.
Geboren 04 01 1696 Gorinchem.
5.
Margaretha.
Geboren 23 03 1698 Gorinchem.
6.
Jonas.
Geboren 12 03 1702 Gorinchem.

290
Rudolf Sch.Palstring gnt.Sch.to Gemp.
Geboren 03 10 1685 Burgsteinfurt-Hollich, overleden 02 10 1730.
Zoon van Löger Sch.Palstring (zie 580) en Marie Meinikmann (zie 581).
Gehuwd .. .. 1683 met
291
Venne Uebbing.
Geboren .. .. 1662 Grafschaft Bentheim, Niedersachsen, overleden vo or 1705 Burgsteinfurt- Hollich.
Uit dit huwelijk:
1.
Maria Sch.to Gempt, geboren na 1690 Burgsteinfurt-Hollich (zie 145).

292
Der alte Dauermann.
Overleden 27 04 1763.
Zoon van Bernd Halloh Hallau gnt.Dauermann ter Daw (zie 584) en Fenne Wacker (zie 585).
Gehuwd met
293
Die Dauermannsche.
Uit dit huwelijk:
1.
Berend (zie 146).

304
Töns Laugeman, colon.
Geboren Burgsteinfurt-Sellen, overleden 18 10 1727.
Zoon van Loeger Laugemann Lagemans (zie 608) en Thrine Meinikmann (zie 609).
Gehuwd 18 03 1681 met
305
Enne Dalming.
Overleden .. .. 1723.
Uit dit huwelijk:
1.
Löger, geboren 22 08 1686 Burgsteinfurt (zie 152).

308
Geert/ Gerrit Eggerink.
Geboren 1677. voor.
Gehuwd met
309
Fenne(ken)/ Jenneken.
Geboren vo or 1677.
Uit dit huwelijk:
1.
Jenneken.
Geboren 11 11 1694 Woolde (Achterhoek).
Gehuwd 05 10 1727 Hengelo (O) met Berent Tegelink.
Geboren Eschmarke.
2.
Jan, gedoopt 03 11 1695 Woolde (Achterhoek) (zie 154;308b).
3.
Gerrit Eggerink/ Hassink.
Geboren 02 03 1698 Woolde (Achterhoek).
Gehuwd 12 02 1741 Hengelo (O) met Janna Wooldrink.
4.
Lubbert.
Geboren 05 02 1699 Woolde (Achterhoek).

310; 620h
Herman(nus) ten Tije.
Gedoopt 1672. voor Delden, overleden na .. 1730 Delden.
Zoon van Jan ten Tije/ Thij (zie 620; 1240b) en Anne/ Anna van Weleveld (zie 621).
Ondertrouwd 1698. . . Goor, gehuwd 26 06 1698 Delden Stad met
311
Janna Mensen/ Muller.
Geboren 23 04 1682 Delden Stad, overleden na .. 1730 Delden.
Dochter van Mense Roelofs Muller (zie 622) en Cornelia Berends Kolthof (zie 623).
Uit dit huwelijk:
1.
Cornelia.
Gedoopt 00 00 1699 Delden, overleden vo or 1780.
2.
Gerrit Jan.
Gedoopt 00 00 1702 Delden, overleden vo or 1790.
3.
Anna Catrina/ Catharina ten Tie/ Thije/ Tije, gedoopt 13 04 1704 Delden Stad (zie 155; 310c).
4.
Menso/ Mense ten Tije/ ten Tie.
Gedoopt 00 00 1706 Delden, overleden vo or 1790.
5.
Jan.
Gedoopt 00 00 1709 Delden, overleden 00 00 1754.
6.
Roelof.
Gedoopt 00 00 1711 Delden, overleden vo or 1790.
7.
Harmen/ Hermanus ten Tije/ ten Tie, landbouwer.
Gedoopt 00 00 1713 Delden, overleden vo or 1805 Delden.
8.
Janna Maria.
Gedoopt 00 00 1716 Delden, overleden vo or 1795.
9.
Hermina.
Gedoopt 00 00 1720 Delden, overleden vo or 1800.
10.
Berent, dagloner.
Gedoopt 00 00 1722 Delden, overleden vo or 1805.
11.
Berent.
Gedoopt 1721. . . Goor.

316
Roelof Raassinck.
Geboren 03 10 1700 Groenlo.
Zoon van Lammert Raessing (zie 632) en Wijchmoet Bruininck (zie 633).
Kind:
1.
Gerrit Lammert (zie 158).

318
Henri Kormelinck.
Kind:
1.
Maria (zie 159).

326
van Edelhorst.
Kinderen:
1.
Eltie (Elsje), geboren 00 00 1702 Amsterdam (zie 163).
2.

335
Johanna Fiool.
Kind:
1.
nn (zie 167).

376
Hermannus Verbeek/ Verbekke.
Geboren Bardel.
Gehuwd 07 03 1723 Losser met
377
Wilhelmine ter Bent.
Geboren Losser.
Dochter van J. ter Bent (zie 754).
Uit dit huwelijk:
1.
Johannes Verbeek, geboren 07 12 1723 Losser (zie 188).

380
Arnold Visch.
Gehuwd met
381
Maria Pieters Swenne.
Uit dit huwelijk:
1.
Wessel Friedrich, geboren 26 08 1697 Steinfurt (Burg) (zie 190).

382
Johannes Arnoldus Frantsen.
Kind:
1.
Judith Margarethe (zie 191).

424
Jouke Langius.
Kind:
1.
Wiebe Joukes (zie 212).

428
Fokke Gerkes Hofman.
Gedoopt ca 1701 Workum, overleden 17 05 1755 Workum.
Zoon van Gerke Fokkes Hofman (zie 856) en Sybrich Sybolts (zie 857).
Gehuwd 06 08 1724 Workum met
429
Ymkje Durks.
Geboren Bolsward, overleden 19 06 1787 Workum.
Uit dit huwelijk:
1.
Gerke Fokkes, gedoopt 05 10 1735 Workum (zie 214).

230
Bauke Sybolts.
Gehuwd met
231
Oeg Auckes.
Uit dit huwelijk:
1.
Dooltsche Boukes, gedoopt 31 08 1732 Workum (zie 215).

Generatie X
 
514
Johannes van Beck (van Beek), timmerman te Dordrecht.
Overleden vo or 1719.
Gehuwd 04 05 1687 Dordrecht met
515
Pieternella/Petronella van Steenbergen.
Gedoopt 07 05 1664 Dordrecht, overleden na .. 1719.
Dochter van Pieter Pieterszn Steenbergen (zie 1030) en Albertge/Aelbrecht/Albertijn Thomas Maerschalck (zie 1031; 2062b).
Uit dit huwelijk:
1.
Margriet/ Margarita Becks/ Becks/ Beks/ Beex, gedoopt 16 04 1688 Dordrecht (zie 257).
2.
Pieter van Beck.
Geboren Dordrecht, gedoopt 01 07 1691 Dordrecht.
3.
Aelberti van Beck.
Geboren Dordrecht, gedoopt 15 12 1694 Dordrecht.
4.
Matthijs, 1 van tweeling.
Gedoopt 15 12 1694 Dordrecht, overleden vo or 1698 Dordrecht.
5.
Matthijs van Beck.
Geboren Dordrecht, gedoopt 26 03 1698 Dordrecht.

516
Ruyder of Ary/Arien Jacobs(e) de Groot.
Overleden 09 10 1712 ?Dordrecht.
Zoon van Jacob Aryszn de Groot (zie 1032) en ? ?
Ondertrouwd 14 05 1702 Dordrecht, gehuwd 28 05 1702 Dordrecht met
517
Catrina Jans (Catryna Jansje) (Caatje) de Swart.
Geboren .. .. 1680, overleden 28 06 1727 Dordrecht.
Dochter van Jan de Swart (zie 1034).
Uit dit huwelijk:
1.
Jacob, gedoopt 18 03 1703 Dordrecht (zie 258).
2.
Marijcke.
Gedoopt 29 11 1705 Dordrecht.
3.
Jan.
Gedoopt 19 10 1711 Dordrecht.

518
Johannes Singels/ Syngels.
Geboren Duisborgh, overleden 25 08 1728 Dordrecht.
Ondertrouwd 18 10 1693 Gouda, gehuwd 01 11 1693 Dordrecht met
519
Cataryna Mollier (Moylers, Molerus).
Gedoopt 08 08 1666 Dordrecht, overleden 17 08 1729 Dordrecht.
Dochter van Jacob Moliers (Moylers, Molleer) (zie 1038) en Anneke Aernouts Beys (zie 1039).
Uit dit huwelijk:
1.
Juriaen Singels.
Geboren 22 11 1694 Dordrecht, overleden 20 07 1730 Dordrecht.
2.
Agnes Singels.
Geboren 16 01 1696 Dordrecht.
3.
Jacoba Syngels/Singels, gedoopt 16 08 1699 Dordrecht (zie 259).
4.
Johannes Singels.
Geboren 13 03 1702 Dordrecht, overleden 17 08 1729 Dordrecht.

522
Pieter Bos.
Kind:
1.
Aryaantie Pieters, geboren 00 00 1667 Gouda (zie 261).

528
Otto Adolph/Adolf Leemschot/Limschott.
Geboren Munsterlandt.
Ondertrouwd 22 03 1676 's-Gravenhage, gehuwd 06 04 1676 's-Gravenhage met
529
Eva Steffens.
Geboren Lier.
Uit dit huwelijk:
1.
Barent Leemschot/ Limschott, geboren 22 01 1677 's Gravenhage (zie 264;528a).
2.
Christoffel (van) Leemschot(t).
Geboren 30 11 1678 's Gravenhage.
Gehuwd met Maria K/Catrina M(e)ijburg(h).
3.
Helena Lemijschott.
Geboren 25 12 1683 's Gravenhage, overleden vo or 1686.
4.
Frederich Wilhelmus Limschott.
Geboren 28 01 1685 's Gravenhage, overleden vo or 1692.
5.
Helena Anna Margariet Leenschot.
Geboren 23 05 1686 's Gravenhage.
6.
Gerrit Jan Leenscodt.
Geboren 24 08 1687 's Gravenhage.
7.
Engeltie Leemschot.
Geboren 14 04 1689 's Gravenhage, overleden vo or 1690.
8.
Engeltie Leemschot.
Geboren 19 02 1690 's Gravenhage.
9.
Margareta Elisabeth Leemschot.
Geboren 17 06 1691 's Gravenhage.
10.
Frederik Wilhelmus Leemschott.
Geboren 14 08 1692 's Gravenhage.
Gehuwd met Anthonette van der Beij.
11.
Johannes Leemschot.
Geboren 22 11 1693 's Gravenhage, overleden vo or 1695.
12.
Adolphus Leemschot.
Geboren 04 08 1695 's Gravenhage.
13.
Johannes Leemschot.
Geboren 04 08 1695 's Gravenhage, overleden vo or 1699.
14.
Alida Leemschot.
Geboren 23 06 1697 's Gravenhage.
15.
Johannes Leemschot.
Geboren 08 02 1699 's Gravenhage, overleden vo or 1701.
16.
Johannes Leemschot.
Geboren 18 02 1701 's Gravenhage.

530
Jan Florissen van Herwaerden.
Gehuwd Veen? Echtgenote is
531
Peterke Corn. Vervoorn.
Uit dit huwelijk:
1.
Dirkje/ Dirck/ Dircksken Jans van Herwaarden, gedoopt 02 11 1681 Veen (in 't land van Heusden) (zie 265).

556
Jan Bastiaen Kraal.
Geboren .. .. 1638 Meerkerk, overleden .. .. 1680 Meerkerk.
Zoon van Bastijaen Kraal (zie 1112) en nn nn (zie 1113).
Gehuwd ca .. 1659 met
557
Anna Bastiaansdr Vermeer.
Geboren .. .. 1635.
Uit dit huwelijk:
1.
Jannetje Jansdr.
Geboren .. .. 1660 Schoonrewoerd.
2.
Aeltje Jans.
Geboren .. .. 1661 Meerkerk.
3.
Thomas Kraal/ Krael, geboren .. .. 1670 Meerkerk (zie 556c;278).

558
Aert Jansz van Vianen.
Geboren .. .. 1637.
Gehuwd 26 08 1668 Gorinchem met
559
Marijken van Aalst.
Geboren .. .. 1640.
Uit dit huwelijk:
1.
Joanna.
Geboren 26 02 1669 Gorinchem.
2.
Oeijken Aarts, geboren 04 05 1670 Gorinchem (zie 558b;279).
3.
Maria.
Geboren 03 04 1672 Gorinchem.
4.
Martinus.
Geboren 07 11 1673 Gorinchem.
5.
Barthruij.
Geboren 08 09 1675 Gorinchem.

564
Cornelis Cornelisz van Rooijen.
Zoon van Cornelis van Rooijen (zie 1128).
Gehuwd met
565
Albertijn Claas.
Dochter van Jan Claasz Steehouwer (zie 1130).
Uit dit huwelijk:
1.
Reinier, gedoopt 07 11 1671 Gorinchem (zie 282).

568
Melis Drijver.
Geboren .. .. 1630.
Zoon van Gijsbert Jansen Drijver (zie 1136) en Mechteld Evertsen (zie 1137).
Gehuwd 30 08 1657 Zaltbommel met
569
Geertruij Cornelisse.
Geboren .. .. 1630 Zaltbommel.
Uit dit huwelijk:
1.
Geert Melisse (Gerrit), geboren 01 05 1659 Waardenburg (zie 284).
2.
Jan Melisse.
Geboren .. .. 1660.
3.
Cornelisse Melisse.
Geboren .. .. 1661 Waardenburg.
4.
Everhard.
Geboren 01 11 1663 Waardenburg.
5.
Hendrik.
Geboren 19 04 1665 Waardenburg.
6.
Marike.
Geboren 09 09 1667 Waardenbrug.
7.
Neelke.
Geboren 08 08 1669 Waardenburg.

572
Hendrik Hendriksen de Zeeuw.
Geboren Gorinchem.
Zoon van Hendrik de Zeeuw (zie 1144).
Gehuwd 07 02 1644 Gorinchem met
573
Anneken Alberts nn.
Uit dit huwelijk:
1.
Aart Hendrikse.
Geboren .. .. 1658 Gorinchem.
2.
Jonas.
Geboren .. .. 1660 Gorinchem.
3.
Jacobus Hendricx de Zeeuw/de Seeuw, geboren 05 12 1663 (zie 286;572c).

574
Hendric de Jong.
Kind:
1.
Dina Hendricx, geboren .. .. 1660 Katz (zie 287).

580
Löger Sch.Palstring.
Geboren ca 1631 Burgsteinfurt- Hollich.
Zoon van Heinrich Sch.Palstring (zie 1160) en Anna Enneke Sch.Rummeling (zie 1161).
Gehuwd 16 10 1656 met
581
Marie Meinikmann.
Geboren 25 11 1630 Burgsteinfurt- Hollich.
Dochter van Roleff II Meinikmann (zie 1162\1218) en Katryne tom Groten Osterholt (zie 1163\1219).
Uit dit huwelijk:
1.
Rudolf Sch.Palstring gnt.Sch.to Gemp, geboren 03 10 1685 Burgsteinfurt-Hollich (zie 290).

584
Bernd Halloh Hallau gnt.Dauermann ter Daw.
Geboren 25 10 1657, overleden 29 06 1722.
Gehuwd 22 10 1676 Burgsteinfurt met
585
Fenne Wacker.
Geboren 09 10 1653 Burgsteinfurt.
Dochter van Johan Wacker (zie 1170) en Trine Kerkhoff (zie 1171).
Uit dit huwelijk:
1.

608
Loeger Laugemann Lagemans.
Geboren vo or 1645 Burgsteinfurt-Sellen, overleden 19 08 1680.
Gehuwd 10 10 1662 met
609
Thrine Meinikmann.
Geboren .. .. 1639 Burgsteinfurt-Hollich.
Dochter van Roleff II Meinikmann (zie 1162\1218) en Katryne tom Groten Osterholt (zie 1163\1219).
Uit dit huwelijk:
1.
Töns Laugeman, geboren Burgsteinfurt-Sellen (zie 304).

620; 1240b
Jan ten Tije/ Thij, Molenbouwer/ burgemeester te Goor.
Geboren ca 1637 Goor, overleden na 1683.
Zoon van Jan ten Thije tot Goor (zie 1240).
Ondertrouwd (1) 03 03 1667 Goor, gehuwd 14 04 1667 Diepenheim met Anne/ Anna van Weleveld (zie 621).
Gehuwd voor de kerk (2) 1655.07. . Goor met Catharijn/ Catharina Muller/ Mullers.
Gedoopt na 1622 Goor, overleden 00 07 1665 Goor.
Uit het eerste huwelijk:
1.
Jenneken.
Gedoopt 00 00 1668 Goor, overleden 00 00 1668 Goor, 284 dagen oud.
2.
Fennkene.
Gedoopt 00 00 1669 Goor, overleden na 1720.
3.
Anna Catharina.
Gedoopt 00 00 1671 Goor, overleden na 1730.
4.
Geertruitjen.
Gedoopt 00 00 1677 Goor, overleden na 1730.
5.
Joan.
Gedoopt 00 00 1683 Diepenheim, overleden na 1750.
6.
Herman(nus) ten Tije, gedoopt 1672. voor Delden (zie 310; 620h).
7.
Berent.
Gedoopt 1679. . . Goor.
8.
Hendrik.
Gedoopt 1681. . . Goor.
Uit het tweede huwelijk:
9.
Berent.
Gedoopt (ng) 11 04 1657 Delden Stad, overleden na 1712 Delden.
Ondertrouwd (1) 14 03 1697 Delden, gehuwd 11 04 1697 Delden Stad met Petronelle Swaefink.
Geboren vo or 1682 Uelsen (D), overleden na 1712 Delden.
Gehuwd voor de kerk (2) 1684. . . Delden met Roelefjen Harmsen.
Overleden vo or 1691.
Gehuwd voor de kerk (3) 1691. . . Haaksbergen met Grietjen toe Lintelo.
10.
Joannes.
Gedoopt dd mm 1663 Goor, overleden dd mm 1669 Goor.
11.
Aeltjen.
Gedoopt 00 00 1664 Goor, overleden vo or 1709 Goor.
Ondertrouwd 1688. . . Delden, gehuwd voor de kerk 1688. . . Delden met Laurens Rottink.
Gedoopt ca 1657 Delden, overleden vo or 1709 Delden.
12.
Geesken.
Gedoopt 1660. . . Delden.
621
Anne/ Anna van Weleveld.
Geboren 00 00 1647 Diepenheim, overleden na .. 1700.
Dochter van Herman Welvelt/ Weleveld (zie 1242) en Fenneken (zie 1243).
Uit dit huwelijk: 8 kinderen (zie onder 620; 1240b).

622
Mense Roelofs Muller, Korenmolenaar.
Geboren na 1632.
Zoon van Roelof Muller (zie 1244).
Gehuwd 26 06 1675 Delden Stad met
623
Cornelia Berends Kolthof.
Geboren 1645. na Delden.
Dochter van Berend Kolthof (zie 1246).
Uit dit huwelijk:
1.
Janna Mensen/ Muller, geboren 23 04 1682 Delden Stad (zie 311).

632
Lammert Raessing.
Gehuwd met
633
Wijchmoet Bruininck.
Uit dit huwelijk:
1.
Roelof Raassinck, geboren 03 10 1700 Groenlo (zie 316).

754
J. ter Bent.
Kind:
1.
Wilhelmine, geboren Losser (zie 377).

856
Gerke Fokkes Hofman, boer te Workum, veerschipper op Leeuwarden.
Geboren ca 1667 Workum, overleden 16 03 1719 Workum.
Zoon van Focke Gerkes Hofman (zie 1712) en Its Heerckes.
Gehuwd 15 11 1696 Workum met
857
Sybrich Sybolts.
Gedoopt 26 05 1672 Workum, overleden ca 1710 Workum.
Dochter van Sybolt Cornelis (zie 1714) en Fed Feiners (zie 1715).
Uit dit huwelijk:
1.
Fokke Gerkes, gedoopt ca 1701 Workum (zie 428).

Generatie XI
 
1030
Pieter Pieterszn Steenbergen, kuiper van Geertruidenberg.
Overleden vo or 1692.
Zoon van Pieter Steenbergen (zie 2060).
Ondertrouwd 26 06 1661 Dordrecht met
1031; 2062b
Albertge/Aelbrecht/Albertijn Thomas Maerschalck.
Geboren Dordrecht, gedoopt 01 10 1640 Dordrecht.
Dochter van Thomas Maerschalck (zie 2062) en Jenneken Teunis (zie 2063).
Uit dit huwelijk:
1.
Pieternella/Petronella van Steenbergen, gedoopt 07 05 1664 Dordrecht (zie 515).
2.
Jenneken.
Gedoopt 07 05 1664 Dordrecht, overleden vo 10 1667 Dordrecht.
3.
Jenneken.
Gedoopt 09 10 1667 Dordrecht, overleden vo 05 1669 Dordrecht.
4.
Jenneken.
Gedoopt 26 05 1669 Dordrecht.
5.
Thonis.
Gedoopt 13 05 1671 Dordrecht.
6.
Mayken.
Gedoopt 23 03 1673 Dordrecht.
7.
Pieter.
Gedoopt 08 04 1675 Dordrecht.
8.
Elisabeth.
Gedoopt 20 06 1677 Dordrecht.
9.
Clasina.
Gedoopt 12 09 1679 Dordrecht.

1032
Jacob Aryszn de Groot.
Geboren 00 00 1650 Dordrecht, overleden na 05 1702. Begraafboek Dordrecht:
+ Jacob de Groot 14 aug 1725
idem 24 feb 1727
.
Gehuwd met
? ?
Begraaafboek Dordrecht:
+ de vrouw van Jacob de Groot 4 mrt 1727
+ idem 4 mei 1731
.
Uit dit huwelijk:

1034
Jan de Swart.
Kind:
1.
Catrina Jans (Catryna Jansje) (Caatje), geboren .. .. 1680 (zie 517).

1038
Jacob Moliers (Moylers, Molleer), twijnder.
Ondertrouwd 11 03 1657 Dordrecht met
1039
Anneke Aernouts Beys.
Geboren 01 03 1622 Dordrecht.
Dochter van Aernout Beys (zie 2078).
Uit dit huwelijk:
1.
Arnoldus Moliers.
Gedoopt 25 01 1658 Dordrecht.
2.
Cornelia Moliers.
Gedoopt 23 07 1659 Dordrecht, overleden 25 04 1737 Dordrecht.
3.
Lucia Moliers.
Gedoopt 08 05 1661 Dordrecht.
4.
Catharina Moliers Moliers.
Gedoopt 08 04 1663 Dordrecht, overleden vo 08 1666 Dordrecht.
5.
Cataryna Mollier (Moylers, Molerus), gedoopt 08 08 1666 Dordrecht (zie 519).
6.
Willemijntje Moliers.
Gedoopt 16 09 1669 Dordrecht.

1112
Bastijaen Kraal.
Geboren .. .. 1620 Vrijhoeve - Capelle, overleden .. .. 1680 Schoonrewoerd.
Zoon van Tonis Adriaensz Kraal (zie 2224) en nn nn (zie 1589).
Gehuwd met
1113
nn nn.
Uit dit huwelijk:
1.
Jan Bastiaen, geboren .. .. 1638 Meerkerk (zie 556).
2.
Geerit Bastiaensz.
Geboren .. .. 1646 Schoonrewoerd.

1128
Cornelis van Rooijen.
Kind:
1.

1130
Jan Claasz Steehouwer.
Geboren Godschalks-Oord.
Zoon van Claas Steehouwer (zie 2260).
Kind:
1.
Albertijn Claas (zie 565).

1136
Gijsbert Jansen Drijver.
Geboren .. .. 1600 Waardenburg.
Gehuwd 25 02 1627 Waardenburg met
1137
Mechteld Evertsen.
Geboren .. .. 1602.
Uit dit huwelijk:
1.
Melis, geboren .. .. 1630 (zie 568).

1144
Hendrik de Zeeuw.
Kind:
1.
Hendrik Hendriksen, geboren Gorinchem (zie 572).

1160
Heinrich Sch.Palstring.
Geboren .. .. 1605 Burgsteinfurt-Hollich, overleden 10 05 1665.
Gehuwd .. .. 1628 met
1161
Anna Enneke Sch.Rummeling.
Overleden 24 08 1679.
Dochter van Berndt Sch.Rummeling (zie 2322) en Christine Drunkenmoelle (zie 2323).
Uit dit huwelijk:
1.
Löger, geboren ca 1631 Burgsteinfurt- Hollich (zie 580).

1162\1218
Roleff II Meinikmann.
Geboren vo or 1610 Burgsteinfurt.
Zoon van Johann Floer gnt.Meinikmann (zie 2324\2436) en Marie Meinikmann (zie 2325\2437).
Gehuwd .. .. 1630 Burgsteinfurt met
1163\1219
Katryne tom Groten Osterholt.
Geboren vo or 1610 Borghorst, Nordrhein-Westfalen, overleden 03 08 1679 Burgsteinfurt.
Dochter van Rudolph thom Groten Osterholt (zie 2326\2438) en Aleke Sch.König (zie 2327\2439).
Uit dit huwelijk:
1.
Marie, geboren 25 11 1630 Burgsteinfurt- Hollich (zie 581).
2.
Thrine, geboren .. .. 1639 Burgsteinfurt-Hollich (zie 609).

1170
Johan Wacker.
Overleden 19 10 1670 Burgsteinfurt-Hollich.
Gehuwd ca 1640 Burgsteinfurt-Hollich met
1171
Trine Kerkhoff.
Uit dit huwelijk:
1.
Fenne, geboren 09 10 1653 Burgsteinfurt (zie 585).

1162\1218 Roleff II Meinikmann, zie elders.
1163\1219 Katryne tom Groten Osterholt, zie elders.

1240
Jan ten Thije tot Goor.
Gedoopt ca 1600 Goor, overleden vo or 1659 Goor of Delden.
Kinderen:
1.
Gerijt ten Thij Bentelo.
Geboren ca 1620, overleden vo or 1695.
2.
Jan ten Tije/ Thij, geboren ca 1637 Goor (zie 620; 1240b).
3.
Roelof Jansen ten Thije.
Geboren 00 00 1639 Goor.

1242
Herman Welvelt/ Weleveld.
Overleden vo or 1667.
Gehuwd met
1243
Fenneken.
Uit dit huwelijk:
1.
Anne/ Anna van Weleveld, geboren 00 00 1647 Diepenheim (zie 621).

1244
Roelof Muller.
Overleden vo or 1675.
Kind:
1.
Mense Roelofs, geboren na 1632 (zie 622).

1246
Berend Kolthof.
Overleden 1675. .na.
Kind:
1.
Cornelia Berends, geboren 1645. na Delden (zie 623).

1712
Focke Gerkes Hofman, boer.
Overleden 02 11 1705 Workum.
Zoon van Gercke Annes (zie 3424).
Gehuwd .. 08 1666 Workum met
Its Heerckes.
Overleden vo or 1693.
Uit dit huwelijk:
1.
Gerke Fokkes, geboren ca 1667 Workum (zie 856).

1714
Sybolt Cornelis, koopman.
Overleden 25 06 1708 Workum.
Gehuwd met
1715
Fed Feiners.
Overleden 01 02 1709 Workum.
Uit dit huwelijk:
1.
Sybrich Sybolts, gedoopt 26 05 1672 Workum (zie 857).

Generatie XII
 
2060
Pieter Steenbergen.
Kind:
1.
Pieter Pieterszn (zie 1030).

2062
Thomas Maerschalck.
Gehuwd 26 06 1661 Dordrecht met
2063
Jenneken Teunis.
Geboren Dordrecht.
Uit dit huwelijk:
1.
Laurens.
Gedoopt 01 11 1638 Dordrecht.
2.
Albertge/Aelbrecht/Albertijn Thomas, geboren Dordrecht (zie 1031; 2062b).
3.
Catharina.
Gedoopt 01 08 1642 Dordrecht.

2078
Aernout Beys.
Kind:
1.
Anneke Aernouts, geboren 01 03 1622 Dordrecht (zie 1039).

2224
Tonis Adriaensz Kraal.
Geboren .. .. 1588.
Zoon van Adriaan Kraal (zie 4448) en nn nn (zie 4449).
Gehuwd met
1589
nn nn.
Uit dit huwelijk:
1.
Bastijaen, geboren .. .. 1620 Vrijhoeve - Capelle (zie 1112).

2260
Claas Steehouwer.
Kind:
1.
Jan Claasz, geboren Godschalks-Oord (zie 1130).

2322
Berndt Sch.Rummeling.
Overleden .. .. 1595.
Zoon van Bernd Sch.Rummeling (zie 4644) en Catharina Elkmann, Adeling, Edeking? (zie 4645).
Gehuwd .. .. 1585 met
2323
Christine Drunkenmoelle.
Uit dit huwelijk:
1.
Anna Enneke (zie 1161).
2.
Gerdt.
Overleden .. .. 1626.

2324\2436
Johann Floer gnt.Meinikmann.
Geboren tho Vloershus, overleden Burgsteinfurt-Hollich.
Zoon van Melchior Floer (zie 4648\4872).
Gehuwd met
2325\2437
Marie Meinikmann.
Dochter van Berent Meinikmann (zie 4650\4874) en Catharina tom Groten Osterholt (zie 4651\4875).
Uit dit huwelijk:
1.
Roleff II Meinikmann, geboren vo or 1610 Burgsteinfurt (zie 1162\1218).

2326\2438
Rudolph thom Groten Osterholt.
Geboren Borghorst, Nordrhein-Westfalen.
Gehuwd met
2327\2439
Aleke Sch.König.
Geboren Borghorst, Nordrhein-Westfalen.
Uit dit huwelijk:
1.
Katryne tom Groten Osterholt, geboren vo or 1610 Borghorst, Nordrhein-Westfalen (zie 1163\1219).

2324\2436 Johann Floer gnt.Meinikmann, zie elders.
2325\2437 Marie Meinikmann, zie elders.

2326\2438 Rudolph thom Groten Osterholt, zie elders.
2327\2439 Aleke Sch.König, zie elders.

3424
Gercke Annes, omganger van de wezen (1652, 1658).
Overleden na 1670.
Kind:
1.

Generatie XIII
 
4448
Adriaan Kraal.
Geboren .. .. 1560.
Gehuwd met
4449
nn nn.
Uit dit huwelijk:
1.
Tonis Adriaensz, geboren .. .. 1588 (zie 2224).

4644
Bernd Sch.Rummeling.
Zoon van Lubbert Sch.Rummeling (zie 9288).
Gehuwd ca 1550 met
4645
Catharina Elkmann, Adeling, Edeking?
Uit dit huwelijk:
1.
Berndt (zie 2322).

4648\4872
Melchior Floer.
Geboren Borghorst, Nordrhein-Westfalen.
Kind:
1.
Johann Floer gnt.Meinikmann, geboren tho Vloershus (zie 2324\2436).

4650\4874
Berent Meinikmann.
Gehuwd ca 1550 met
4651\4875
Catharina tom Groten Osterholt.
Geboren vo or 1540 Borghorst, Nordrhein-Westfalen, overleden .. .. 1606 Burgsteinfurt-Hollich.
Dochter van Rudolph tom Groten Osterholt (zie 9302\9750) en Stine? (zie 9303\9751).
Uit dit huwelijk:
1.
Marie (zie 2325\2437).

4648\4872 Melchior Floer, zie elders.

4650\4874 Berent Meinikmann, zie elders.
4651\4875 Catharina tom Groten Osterholt, zie elders.

Generatie XIV
 
9288
Lubbert Sch.Rummeling.
Geboren Burgsteinfurt-Hollich.
Kind:
1.
Bernd (zie 4644).

9302\9750
Rudolph tom Groten Osterholt.
Geboren vo or 1525 Borghorst, Nordrhein-Westalen.
Gehuwd met
9303\9751
Stine?
Uit dit huwelijk:
1.
Catharina, geboren vo or 1540 Borghorst, Nordrhein-Westfalen (zie 4651\4875).

9302\9750 Rudolph tom Groten Osterholt, zie elders.
9303\9751 Stine?, zie elders.

Homepage | E-mail